Blog

RSS

طرح جابر

3 Nov 2019

طرح جابر

این طرح برای دانش آموزن این امکان را فراهم میسازد که آنچه را تئوریک آموخته اند به تبعیت از دانشمند بزرگ و الگوی کشورمان جناب جابر ابن حیان در قالب آزمایشات تجربی تست کرده و ماهیت آنچه را که تا به امروز آموخته بودند را بتوانند در تجربه ای شیرین , کودکانه و علمی کشف نمایند.

بهترین نمونه های آماده

بهترین نمونه های طرح جابر آماده را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

دانلود نمونه های آماده

طرح جابربن حیان

دقیقا به خاطر همین ماهیت شیرین تجربه کردن است که دانش آموزان مقاطع ابتدایی با تمام وجودشان در جلاسات طرح جابر حاضر میشوند و با چنان علاقه ای در سر کلاس درس مینشینند که گویی در یک شهر بازی در حال بازی و تفریح هستند .

سیستم های آموزشی مدرن و پیشرو در دنیا مانند کشور فنلاند قطعا از طرح های اینچنینی و شاید طرح های خیلی بهتری هم استفاده میکنند .

ما به نوبه خود از دست اندرکاران وزارت خانه آموزش و پرورش مازندران و کشور بابت عملیاتی کردن این طرح تقدیر و تشکر میکنیم و از طرفی خواهان بسط و گسترش طرح های مشابه و صد البته ایجاد بستر های لازم برای به حداکثر رسیدن قابلیتهای بالقوه طرح جابر ابن حیان هستیم.

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

 

طرح جابربن حیان چیست؟

قطعا و به گواهی و شهادت دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و معلمانی که در بتن اجرای هزاران هزار طرح آموزشی در تاریخ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش کشور قرار داشته اند میتوان طرح جابر که برگرفته از نام دانشمند فقید ایرانیجابر ابن حیان میباشد را یکی از الگو های موفق و کارامد سیستم تدریس در کشور نامید.

آری طرح جابر ابن حیان طرح بسیار موفقی است که مورد استقبال معلمان و فرهنگیان عزیز قرار گرفته است چرا که فرایند تدریس و تفهیم مطالب را در کلاس های درس برای دانش آموزان بسیار راحت تر و قابل فهم تر میکند و معلم با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر میتواند آنچه را که میخواهد آموزش دهد با بهره وری و ضریب یادگیری به مراتب بالاتری نسبت به گذشته, پس جا دارد آموزش و پرورش کشور در بسط و توسعه طرح های آموزشی موفقی مانند طرح جابر و طرح کرامت کوشا بوده و زمینه های تحقق اهداف بالقوه این طرح را هرچه بیشتر فراهم نماید.

طرح جابربن حیان در چه زمینه هایی میباشد؟

زمینه های پیاده سازی طرح جابربن حیان در مقاطع تحصیلی مختلف تفاوت های دارد و نمیتوان برای همه مقاطع یک توضیح کلی ارائه داد.

طرح جابر این حیان

 • گردآوری مطالب به همراه طبقه بندی و دسته بندی در اجرای طرح جابر پایه اول و طرح جابر پایه دوم بسیار کاربرد دارد.
 • استفاده از تابلوی نمایش برای اجرای طرح جابر مقطع ابتدایی ضروری میباشد.
 • استفاده از انواع ماکت ها و مدل ها که عمدتا در پیاده سازی طرح جابر پایه دوم ابتدایی و طرح جابر پایه سوم ابتدایی استفاده میشود.
 • استف5اده از پژوهش و تحقیق که اغلب اشتیاق به آن را مجریان طرح جابربن حیان پایه چهارم ابتدایی را دارد.
 • انجام آزمایشات با قابلیت اجرا در طرح که اغلب مورد علاقه مجریان در طرح جابر پایه پنجم ابتدایی و طرح جابر پایه ششم ابتدایی می باشد.

 

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

شاید بتوان با جرات این مساله را بیان داشت که طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی کارآمدترین نوع طرح های آموزشیمیباشد که در تاریخ کشور عزیزمان ایران در مدارس و ساختار آموزش و پرورش پیاده سازی شده است . البته بیان این مساله صرفا نکته نظری بود از نویسندگان و مولفان فایل های آموزشی مرکز تهیه و توزیع طرح های آموزش و پرورش اما اگر بخواهیم درباره طرح جابر کلاس اول ابتدایی توضیحاتی ارائه دهیم باید نسبت به فلسفه ایجاد این ساختار در فرایند آموزشی کشور با دید مثبت نگاه کرد چرا که با این طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی و البته طرح های مشابه دیگر مانند طرح کرامت , طرح تعالی و.. فرایند تدریس و آموزش و پرورش بهبود بسیاری در شاخص های خود داشته است.

طرح جابر اول ابتدایی

پایه اول ابتدایی هم در میان کلیه پایه های اول تا ششم ابتدایی استقبال از طرح های جابر ابن حیان قابل توجه تر بوده است و گویا دانش آموزان مقطع اول ابتدایی که صد البته با دانش آموزان نسل های پیشین تفاوت های بسیار مشخصی دارند و میتوان آنها را کلاس اولی های تکنولوژیک و تب لت به دست نامید ارتباط بسیار راحتری با طرح های آموزشی اینچنینی برقرار میکنند و طرح جابر اول ابتدایی را میتوان نمونه ای بسیار بسیار موفق از هزاران طرحی دانست که در طی سالهای گذشته در آموزش و پرورش استان ها بکار گرفته شده اند و گاها موفق یا گاها ناموفق بوده اند .

طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما

کامل ترین طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد و کامل ترین طرح جابر اول دبستان می باشد

این پروژه طرح جابر ابن حیان مقطع اول ابتدایی به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. و لازم به ذکر است که تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

دانلود نمونه های آماده

قسمتی ازین مجموعه

پایه تحصیلی: اول ابتدایی                                                                                     طرح جابر

دانلود هزاران نمونه طرح جابربن حیان مقطع اول ابتدایی

طرح جابر اول ابتدایی به موضوع رشد قورباغه

این نمونه فایل را قطعا میتوان بهترین نمونه در اینترنت دانست . شاید اگر هزاران مورد را از اینترنت دانلود کنید در میان همه آنها این بهترین نمونه طرح جابر اول ابتدایی باشد . که به موضوع فرایند رشد قورباغه میپردازد به همراه دفتر کارنما - توجه داشته باشید که این فایل با بافرمت ورد و قابلیت ویرایش متن و تصاویر خدمت شما تقدیم میشود و با هدف کمک به  همکاران فرهنگی تهیه و تدوین شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و محتویات این فایل و دانلود این نمونه به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما یک نمونه از طرح جابر اول ابتدایی

نمونه طرح جابر

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

سایر فایل های مقطع اول ابتدایی

طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

بهترین طرح جابر در مدارس مقطع دوم ابتدایی

همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر ابتدایی مقطع دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

چندین پوستر طرح جابر ابن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

بهترین نمونه طرح جابر

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

وطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشد

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

سایر نمونه فایل های مقطع دوم

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

برای دیدن موضوعات بیشتر و لیست بیش از 20 طرح جابر دوم ابتدایی در موضوعات مختلف و پرطرفدار به صفحه مقطع دوم ابتدایی رجوع کنید.

 

 بهترین طرح جابر ابن حیان مقطع سوم ابتدایی

طرح هایی با موضوعات متنوع خاکی , آبی , میوه ها , منظومه شمسی , آهنربا , مواد و... برای پایه ابتدایی سوم  آماده سازی شده اند و همکاران گرامی و دانش آموزان از سراسر کشور با صرف کمترین زمان ممکن در حد یک دقیقه میتوانند این فایل ها را دریافت کرده و برای پیشبرد اهداف خودشان از آنها استفاده کنند . همچنین با توجه به دسته بندی های زیر میتوانید سایر فایل ها را هم ملاحظه کنید.

طرح جابر کلاس پنجم

حدود 80 موضوع را دستمایه تدوین بهترین نمونه طرح جابر کلاس ششم کرده ایم تا دانش آموزان و معلمان عزیز بتوانند از همه نقاط ایران این نمونه فایل های طرح جابر کلاس ششم را دانلود کنند .

شما عیزان در کمتر از یک دقیقه بعد از انتخاب فایل مورد نظرتان خواهید توانست آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

طرح جابر : بهترین نمونه های طرح جابربن حیان کلاس اول,دوم,سوم,چهارم,پنجم و ششم ابتدایی

دانلود نمونه های آماده

پرسش مهر 98-99 بهترین پاسخ به سوال مهر رئیس جمهور در قالب های مختلف

13 Aug 2019

پرسش مهر 98-99

دانلود مقاله در رابطه با پرسش مهر 98-99

انشا پرسش مهر 98-99

مقاله در مورد پرسش مهر 98-99

مقاله در مورد پرسش مهر 98-99 موضوع بحث ما می باشد ما قصد داریم در مورد پرسش مهر 98 و نکات انتخاب بهترین پاسخ برای آن با شما صحبت کنیم همچنین در این مقاله به پرسش های سال های قبل و تاریخچه آن می پردازیم لذا با ما همراه باشید !!

پرسش مهر چیست ؟

همان طور که از روی نام آن بر می گردد این پرسش  در ماه مهر پرسیده می شود هر ساله در اولین روز سال تحصیلی رئیس جمهور یک سوال مطرح می کند و دانش آموزان می بایست به آن پاسخ دهند  در نهایت به بهترین جواب پرسش مهر جایزه ای تعلق می گیرد.

اهداف پرسش مهر

پرسش مهر با هدف افزایش خلاقیت دانش آموزان مطرح می شود در تحقیقت با مطرح کردن این پرسش می توان دانش آموزان را به چالش کشید و همچنین از روی جواب آن ها به سوالات می توان دانش آموزان فرهیخته را تشخیص داد همچنین با مطرح کردن این سوال می توان از دانش آموزان نیز در جهت رفع برخی مشکلات کشور کمک گرفت و از این نیرو بلقوه استفاده کرد.

انتخاب بهترین جواب برای این پرسش

هر ساله ما با آغاز سال تحصیلی با پرسش های متفاوتی روبرو می شویم و هر سوال می تواند برای ما یک چالش متفاوت باشد هر سال که سوالات مختلفی توسط رئیس جمهور بیان می شود اما از سوی کاربران سوالات مشخصی از ما مطرح می شود !!

پرسش مهر 98-99 دانلود مقاله برای سوال مهر

شاید برای شما سوال پیش آمده است که چگونه این موضوع ممکن است ؟ من در جواب این سوال باید با یک مثال موضوع را برای شما شرح دهم.

برای مثال یک سال رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار یکدیگر سوال می پرسد و سال دیگری در مورد آب و سال های دیگر با موضوعات دیگر و…. در اینجا ما با سوالات متفاوتی روبرو هستیم اما کاربران سوالات مشخصی دارند و همه به دنبال بهترین پاسخ هستند و از ما کمک می خواهد و ما نیز کاربران را راهنمایی می کنیم تا به بهترین پاسخ پرسش مهر برسند.

پرسش مهر سال های گذشته

در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار دیگران سوال پرسیدن و ما نیز سعی کردین با تدوین یک مقاله جامع به توانیم به دانش آموزان کمک کنیم که در انتخاب جواب این سوال مسیر راحتی را داشته باشند در مقاله ای که ما در سال گذشته طراحی کردیم به تمامی نکات آن سوال ( احترام گذاشتن به افکار دیگران ) اشاره کردیم و سعی کردیم چیزی را از قلم نندازیم !!

اگر مایل به دریافت مقاله سال گذشته و امسال " 98-99 " نیز هستید می توانید آن را از قسمت زیر دانلود کنید.

دانلود مقاله پرسش مهر

پروژه مهر مدارس ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم 98-99

13 Aug 2019

توضیحات:

دانلود پروژه مهر 98-99

فرمت فایل: word و قابل ویرایش

پروژه مهر متوسطه اول

پروژه مهر متوسطه دوم 98-99

پروژه مهر مدارس ابتدایی 98-99

برای دانلود کلیک کنید

دانلود پروژه مهر 98-99 چیست ؟

دانلود پروژه مهر 98-99 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم سوالات به معلمان مدارس ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستنداتبر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به مدارس توانست ، برنامه ریزی معلمان مدارس را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

دانلود پروژه مهر 98-99 چه اهمیتی دارد ؟

دانلود پروژه مهر 98-99 کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان این مقطع نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام دانلود پروژه مهر 98-99 خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال دانلود پروژه مهر 98-99 در مدارس ابتدایی علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

کاملترین نمونه در فضای مجازی با فرمت ورد و پاور پوینت قابل ویرایش آماده برای استفاده مدیران گرامی در سال تحصیلی 99-1398

افتخار داشته ایم تا بتوانیم در سال تحصیلی جدید نمونه دانلود پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه گامی هرچند کوچک برای شما برداریم

دانلود پروژه مهر 98-99 مدارس

وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان در تلاشی اقدام به گردآوری نمونه فایل های دانلود پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه و سایر فایل هایی که بصورت فصلی و در چهارچوب آیین نامه ها و بخش نامه ها به سیستم آموزشی کشور اضافه میشوند کرده و آنها را در اختیار فرهنگیان و همکاران عزیز جهت دانلود قرار میدهد.

اهداف بزرگی که مدیران سایت بانک فایل پژوهشی معلمان برای خود در نظر گرفته اند بسیار فراتر از اهداف مادی بود و بر خلاف تعدادی از سایتها که اقدام به کپی برداری از نمونه فایل های دیگران میکنند همه فایل هایی که در سایت ما به شما معرفی میشوند اعم از دانلود پروژه مهر 98-99 , اقدام پژوهی, طراحی آموزشی , تجربه نگاری و… تماما و مستقیما توسط کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با ما همکاری میکنند نگارش و آماده سازی شده است.

مدیران و معاونین محترم برنامه های دانلود پروژه مهر 98-99 خود را به اشتراک بگذارید.

از این جهت که بتوانیم نقشی کوچک در ارتقاء کیفیت آموزش در مدارس کشور برداریم به خود میبالیم و از همکارانی که بصورت مستقیم یا با واسطه از فایل های ما استفاده میکنند  تقاضا داریم در جهت بهبود عملکرد ما و تهیه فایل های بهتر دانلود پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه اول و دوم سایر فایل های مورد نیازتان ما را راهنمایی کنید.

ده ها نمونه فایل دانلود پروژه مهر 98-99 ابتدایی , متوسطه اول و دوم را که تماما بصورت اختصاصی تدوین شده اند میتوانید دانلود کنید.

دانلود پروژه مهر 98-99


جدیدترین مقالات انگلیسی مدیریت پروژه با ترجمه فارسی

دانلود ترجمه مقاله موفقیت مدیریت پورتفولیوی پروژه با استراتژی کسب و کار
دانلود ترجمه مقاله سنجش عملکرد بازبینی پروژه از طریق مدیریت ارزش کسب شده
دانلود ترجمه مقاله بررسی مدیریت انعطاف پذیری در پروژه ها
دانلود ترجمه مقاله نوآوری پیوندی و مدیریت پروژه های تولیدی
دانلود ترجمه مقاله بررسی اثر PMIS بر تصمیم گیری در محیط چند رسانه ای
دانلود ترجمه مقاله غلبه بر مقاومت و تغییر در مهندسی ساخت و

 

 

 

امروز به درخواست کاربران سایت یک پروژه
مالی جدید قرار دادیم که شامل رویداد های یک شرکت می باشد که تمام این 
رویداد ها و ثبت ها و صورت های مالی آن ها را در یک فایل اکسل محاسبه کردیم
برای مشاهده توضیحات در ادامه مطلب با ما همراه باشید . برای دانلود پروژه
50 ثبت حسابداری در اکسل روی لینک ادامه مطلب زیر کلیک کنید.

ادامه مطلب و دانلود پروژه مالی حسابداری.
دانلود
پروژه اکسل حسابداری , دانلود پروژه سیستم کامل حسابداری با اکسل , دانلود
رایگان پروژه

 

 

 

دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.


دانلود فایل 


مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی pdf دانلود.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی.مدیریت و کنترل پروژه ppt.مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مولاناپور

 

 

 


 

برای دانلود کاملترین دانلود پروژه مهر 98-99 کلیک کنید


آموزش دانلود از آپلود بوی
سلام ، امروز چند پروژه فوتوشاپ با فرمت psd براتون توی وبلاگ قرار دادم انشاءالله که راضی باشیداز پروژه ها میتونید برای تولید عکس نوشته ، خبر و. استفاده کنید ، دانلود پروژه ها کاملا رایگان است 

برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

 

 

 

آموزش دانلود پروژه ها
سلام ، امروز چندین پروژه پابلیشر Publisher از مجموعه برنامه های آفیس رو با فرمت pub براتون توی وبلاگ قرار دادم تا با اونا عکس های متنوع و زیبایی با کیفیت HD بسازید و لذت ببرید دانلود پروژه ها کاملا رایگان است برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب

 

 

 

 
پاورپوینت موزه هنرهای معاصر و موزه فرش
در این پاورپوینت مجموعه دو موضوع به شرح زیر قرار گرفته :1- موزه هنرهای معاصر2-موزه فرشکه در یک پاورپوینت گرد هم آمده اند تا از قیمت کمتری هم برخوردار شوند.    برای دیدن پیش نمایش قسمتی از پاورپوینت موزه هنرهای معاصراینجا کلیک.
 

 

 

 


 

دانلود پروژه مهر 98-99 چیست؟


دانلود پروژه مهر 98 مداس جدیدترین نمونه پروژه مهر در سال 1398-1399می باشد.
پروژه مهر چیست؟؟؟ کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی 1398-1399و برگزاری جشن برای دانش آموزان است پروژه مهر نامیده می شود.
پروژه مهر 98
فرمت فایل: word و قابل ویرایش
تعداد فایلهای موجود در دانلود : 17 فایل
کاملترین نمونه پروژه مهر ماه در فضای مجازی با فرمت ورد و

 

 

 

دانلود پروژه آمار کامپیوتر


پروژه آمار میزان استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و اینترنت و تاثیرات آن 20سوال . این پروژه ، نمونه از پروژه آمار با موضوع تاثیر رایانه بر تحصیل دانش آموزان میباشد.دانلود رایگان پروژه آمار دوم و سوم دبیرستان پروژه آمار رایگان ,پروژه آماده آمار ,بانک پروژه آمار ,پروژه آمار پرسشنامه ,پروژه آمار زیستی ,پروژه ی آمار و مدلسازی . آمار ,پروژه ی رایگان آمار ,پروژه آمار پزشکی ,پروژه درمورد آمار , پروژه آمار ,پروژه آمار کا

 

 

 

 
پاورپوینت و شیت روستای لیموچاه
 در این بخش پاورپوینت روستای لیموچاه به همراه شیت بندیآن قرار گرفته که به صورت کامل و مورد تایید استادان می باشداین پاورپوینت و شیت برای درس روستا نیز می باشد.برای دیدن پیش نمایش قسمتی از پاورپوینت لیموچاه اینجا کلیک کنید  دروس مربوطه .
 

 

 

 


 

دانلود پروژه مهر 98-99 چطور؟


دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Flat logo opener را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.
۩�

 

 

 

سیستم اطلاعات مدیریت پروژه
فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)تعداد اسلاید: 25 اسلایداین فایل شامل مباحث زیر است:تعریف پروژه، فرآیندهای پروژه، فرآیندهای مدیریت پروژه، حوزه های دانش مدیریت پروژه و . است

 

 

 

سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:

 

 

 


 

همه چیز درباره دانلود پروژه مهر 98-99


پروژه علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان


دانلود کارنمای معلمی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان ترم هفت رشته علوم تربیتی با فرمت ورد و قابل ویرایش در ۴۳ صفحهاین کارنما (پروژه )

دانلود پروژه علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان - راهنمای دانشجو
دانلود پروژه علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان. مختصر توضیحات : این پروژه توسط یکی از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان 

فرهنگیان نمونه کارنمای معلمی رشته علوم تربیتی دوره کارشناسی پیوسته
گزارش پایانی کارورزی رشته �

 

 

 

در این بخش پروژه موتور جت را با فرمت word (قابل ویرایش) در ۲۳ صفحه آماده دانلود برای شما کاربران گرامی نموده ایم در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید.

دانلود فایل 


پروژه جامع پیرامون موتورهای جت.پروژه جامع پیرامون موتورهای جت

 

پروژه مهر مدارس متوسطه اول 98-99 و متوسطه دوم 98-99 و ابتدایی 98-99

 

پروژه طراحی سازه های فولادی
این پروژه توسط مهندس محمد امین خانچی تهیه شده است. شما میتوانید از طریق ایمی.
دانلود پروژه سازه های فولادی
سرفصل های اصلی پروژه سازه های فولادی به شرح زیر است : نقشه ھای معماری و سازه ای; بار گزاری; پلان بارای وارد بر ساختمان; تحلیل دستی; طراحی 

پروژه سازه های فولادی 8 طبقه به همراه نقشه های اجرایی 
 پروژه سازه های فولادی که امروز برای شما آماده دانلود شده است کاری است ساده و حل تمرین های کافی شما را با اصول تحلیل و ط�

 

 

 


 

دانلود پروژه مهر 98-99 چگونه است؟


دانلود پروژه درس آمار استنباطی دانشجویان روانشناسی به شرح اطلاعات ذیل آماده دریافت و دانلود می باشد
1-تکلیف اول
2-کلیات
3-تکلیف دوم(t آزمون t تک نمونه ای»)
4-تکلیف سوم(تجزیه و تحلیل واریانس یکطرفه)
5-تکلیف چهارم 6-آزمون خی دو میباشد که ما آن را در یک فایل ورد و قابل اصلاح و تغییر با قیمت استثنائی 3000تومان در اختیار شما قرار داده ایم.
فایل پروژه درس آمار استنباطی شامل 6 فصل و بترتیب به شرح بالا می باشد
تعداد صفحات:10 صفحه
فرمت فایل:فایل ورد (WORD)
لینک د�

 

 

 

پاورپوینت پروژه راه آهن
دانلود پاورپوینت با موضوع پروژه راه آهن، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: وظیفه تراورس در خط آهن : 1- فاصله بین ریل ها را ثابت نگه می دارد . 2- نیروهای افقی وعمودی را که از قطار تولید می گردد به بالاتر منتقل می کند .

 

 

 

انجام پایان نامه ahp فازی
مشاوره پایان نامه ahp فازی
انجام پروژه ahp فازی
مشاوره پروژه ahp فازی
دانلود رایگاه پروژه ahp فازی
دانلود رایگاه پروژه ahp
 پروژه ahp فازی
انجام پایان نامه ahp گروهی
پایان نامه ahp گروهی
دانلود رایگان پایان نامه ahp گروهی
دانلود رایگان تحلیل سلسله مراتب فازی
دانلود رایگان پایان نامه تحلیل سلسله مراتب فازی
انجام پایان نامه تحلیل سلسله مراتب فازی
https://pay97.blogspot.com/
https://t.me/pay96

 

 

 


 

ده مطلب مهم درباره دانلود پروژه مهر 98-99


پروژه 
مالی صفر تا صد عملیات حسابداری یک شرکت خدماتی شامل تمامی اطلاعاتی می 
باشند که یک شرکت از ابتدای شروع تا پایان سال مالی دارد . از زمان سرمایه 
گذاری اولیه تا بستن حساب های دائمی در پایان سال و افتتاح حساب ها در سال 
جدید . در ادامه مطلب در آی آر حسابداران سعی داریم تصاویر و توضیحات بخش 
های مختلف این پروژه مالی را با هم بررسی کنیم تا با اطمینان بیشتر بتوانید
پروژه مورد نظر خود را تهیه کنید .
دانلود پروژه مالی رویه های حسابداری یک شرکت خدم�

 

 

 

پاورپوینت (اسلاید) مدیریت پروژه
دانلود پاورپوینت آموزشی با موضوع مدیریت پروژه، در حجم 113 اسلاید، همراه با توضیحات کامل. مدیریت تحقیق عبارت است از به کارگیری دانش، مهارت ها، ابزار ها و تکنیک ها برای فعالیت های تحقیق به منظور تحقق اامات تحقیق .

 

 

 

دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Neon Logo Reveal را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.

دانلود سوالات آزمون دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی

10 Dec 2018

دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی مبتنی بر آموزه های دینی و قرآنی

سوالات دوره ضمن خدمت الكترونیكی آموزش سبك زندگی مبتنی بر آموزه های دینی و قرآنی جزء ۳۰ قرآن كریم به مدت ۱۲ ساعت در تاریخ 97/10/1 برگزار خواهد شد از این رو سایت دبیران آنلاین مطابق تمامی روال های گذشته در راستای خدمت به کلیه فرهنگیان محترم تمامی نمونه سوالات و سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی را هم در سایت و هم به صورت فایل آماده در کانال تلگرامی خود منتشر خواهد نمود . لذا کلیه همکارانی که نمونه سوالات دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی را خریداری می نمایند حتما در کانال تلگرامی سایت دبیران آنلاین عضو شده و سوالات واقعی را به محض شروع آزمون دریافت نمایند .

نمونه سوالات دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی بر آموزه های دینی و قرانی جز ۳۰قران کریم

ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی

به اطلاع می‌رساند، دوره آموزشی ضمن خدمت الكترونیكی " آموزش سبك زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و قرآنی جزء 30 قرآن كریم" باهدف ترویج حفظ و مفاهیم قران كریم با كد دوره 99506430 به مدت " 12 ساعت آموزشی" با مجوز وزارت ارشاد و همكاری معاونت پرورشی از تاریخ 97/09/17در سامانه LTMS قابل ثبت نام است.

سوالات آزمون ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرانی

شهریه دوره ضمن خدمت آزموزش سبک زندگی قرآنی

شهریه دوره مذكور برای سایر كارمندان دولت مبلغ 2000 تومان تعیین شده است. اما برای رفاه حال همكاران محترم فرهنگی این دوره با 40 درصد تخفیف به مبلغ 1200 تومان و البته كاملا اختیاری قابل ثبت نام می‌باشد.
همكاران محترم پس از ثبت نام در دوره مذكور و پرداخت وجه می‌توانند ویدیوها و كتاب درسنامه دوره را دانلود و مشاهده كنند. آزمون دوره به صورت آنلاین و چهارگزینه‌ای در دو مرحله برگزار خواهد شد. هر دو مرحله آزمون از كل محتوای دوره برگزار می‌شود و ارزش یكسان دارند و كسب نمره قبولی در هر یك از دو آزمون به منزله قبولی در دوره آموزشی است. شركت در هر دو آزمون بلامانع است كه در این صورت بالاترین نمره اكتسابی به عنوان نمره نهایی شما ثبت خواهد شد.
برای افرادی كه حد نصاب قبولی در دوره را كسب كنند معادل 12 ساعت آموزش ضمن خدمت منظور خواهد شد.
لطفاً به تاریخ‌ برگزاری آزمون‌ها و

دانلود سوالات آزمون دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی

سایر اطلاعات دوره در جدول زیر دقت كنید.


آزمون اول:

از ساعت 10 صبح 10/01/ 97 تا ساعت 10 صبح 97/10/03


آزمون دوم (جبرانی):

از ساعت 10 صبح 97/10/08 تا ساعت 10 صبح 97/10/10


حدنصاب قبولی در:

كسب نمره 12 از 20


اساتید دوره آموزشی:

استاد حمید محمدی، مولف درسنامه استاد محمدعلی خسروی، مدرس آموزش مفاهیم
آقای علی حبیبی، مربی آموزش حفظ


تعداد جلسات (ویدیو) :

41 جلسه آموزشی


جمع ساعت آموزشی:

12 ساعت

دوره ضمن خدمت آموزش سبک زندگی مبتنی بر آموزه های دینی و قرآنی

سوالات آزمون ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرانی


هرگونه پرسش در خصوص نحوه برگزاری دوره یا طرح مشكلات احتمالی در دسترسی به سامانه آموزشی را از ساعت 9 الی 21 با شماره تلفن 88176609 – 021 داخلی 3 مطرح كنید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت (موسسه فرهنگی رهپویان دانش و اندیشه ) با ما در میان بگذارید.
معاونت آموزش منابع انسانی

افزایش ظرفیت دوره آموزش سبك زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و قرآنی جزء 30 قرآن كریم

افزایش ظرفیت دوره آموزش سبك زندگی مبتنی بر آموزه‌های دینی و قرآنی جزء 30 قرآن كریم

۱۰ کلاس به ظرفیت دوره جهت ثبت نام جدید اضافه شد

Ltms.medu.ir

هزینه دوره ۱۲۰۰تومان

دوره اموزش سبک زندگی با محوریت حفظ و مفاهیم سوره های ناس تا زلزال

کاربران گرامی
آزمون دوره (شامل 20 سوال تستی )
به صورت آنلاین در مورخه شنبه 1/10/97 صبح به مدت 48 ساعت
تا دوشنبه 3/10/97 برگزار می شود .
کاربران گرامی چنانچه به هر دلیلی موفق به شرکت در آزمون نشدید آزمون جبرانی در تاریخ
شنبه 8/10/97 از 10 صبح به مدت 48 ساعت تا 10 /10/97برگزار می شود

ظرفیت ثبت نام در دوره آموزش سبک زندگی به 500هزار نفر افزایش یافت

طرح درس روزانه چهارم ابتدایی

3 Dec 2018

دانلود طرح درس پایه چهارم ابتدایی

جهت دانلود طرح درس روزانه چهارم ابتدایی شامل کلیه دروس ابتدایی می باشد می توانید به مراجعه به سایت دبیران آنلاین پک کامل طرح درس روزانه چهارم ابتدایی را دانلود نمائید .

 

طرح درس روزانه چهارم ابتدایی

طرح درس روزانه ریاضی کلاس چهارم با موضوع ضرب اعداد دو رقمی در یکدیگر

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس روزانه درس ریاضی کلاس چهارم دبستان برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع ضرب کسر ها

طرح درس روزانه درس ریاضی کلاس چهارم دبستان با موضوع ضرب کسر ها

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس ریاضی پایه چهارم برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع تقسیم های غیر اساسی با باقیمانده

طرح درس ریاضی پایه چهارم با موضوع تقسیم های غیر اساسی با باقیمانده

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس ریاضی کلاس چهارم دبستان برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع تقسیم چند رقمی بر یک رقمی

طرح درس ریاضی کلاس چهارم دبستان با موضوع تقسیم چند رقمی بر یک رقمی

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس روزانه چهارم دبستان برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع تقسیم فرایندی

طرح درس روزانه چهارم دبستان با موضوع تقسیم فرایندی

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس روزانه کلاس چهارم ابتدایی برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع تقسیم های چند رقمی بر دو رقمی

طرح درس روزانه کلاس چهارم ابتدایی با موضوع تقسیم های چند رقمی بر دو رقمی

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس قرآن پایه چهارم ابتدایی برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع سوره اعلی

طرح درس قرآن پایه چهارم ابتدایی با موضوع سوره اعلی

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس علوم پایه چهارم دبستان برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع سنگ ها

طرح درس علوم پایه چهارم دبستان با موضوع سنگ ها

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس ریاضی کلاس چهارم دبستان برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع رسم نیمساز

طرح درس ریاضی کلاس چهارم دبستان نوین تدریس با موضوع رسم نیمساز

25,000 ریال
خرید محصول
طرح درس ریاضی کلاس چهارم ابتدایی برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع الگویابی

طرح درس ریاضی کلاس چهارم ابتدایی برای جشنواره معماری نوین تدریس با موضوع الگویابی

25,000 ریال
خرید محصول

طرح تعالی | دانلود طرح تعالی برنامه عملیاتی طرح تعالی مدیریت مدرسه

1 Dec 2018

جهت دانلود و خرید طرح تعالی روی لینک زیر کلیک نمائید .

طرح تعالی

ده ها نمونه فایل جدید طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار در بانک فایل پژوهشی معلمان به این دلیل است که این مجموعه بر اساس وظیفه خود نسبت به تنظیم برنامه سالانه بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار اقدام نموده است.

اهمیت و ضرورت برنامه تعالی مدیریت کیفیت مدار

با اینکه نظام آموزش و پرورش نقش موثر و پررنگی در تغییر و تحول و پیشرفت جامعه در زمینه های علمی ، فرهنگی ، هنری و آموزشی جامعه دارد ، اما این واقعیت که خود نیز در این تحولات متاثر برخی از تغییرات قرار می گیرد انکار ناپذیر است.

در سند تحول بنیادین و چشم انداز بیست ساله آموزش و پرورش این حقایق وجود دارد که برای داشتن یک نظام آموزشی قوی و خروجی متناسب با نیاز روز می بایست مدارس و سایر آموزشگاه های دولتی و خصوصی تلاش نموده و بر این اساس برنامه ریزی نمایند . مدیران و سایر عوامل آموزشی نیز باید از هیچ کوششی در راستای برنامه عمل سالانه و تقویم اجرایی خود در این سطح فروگزار نباشند.

در واقع می توان گفت : از آنجا که مدرسه با هدف اعتلای سطح آموزشی و پرورشی به کار می آید و توقعات و انتظارات جامعه در این راستا نسبت به مدرسه صورت می پذیرد ، لذا بهبود مدیریت مدرسه و ارتقای کیفیت یادگیری دانش‌آموزان امر مهمی است و از این جهت مدرسه نیاز به مدیریتی قوی، عوامل آموزشی پرانگیزه و دانشمند، دانش‌آموزان پژوهشگر، استفاده بهینه از منابع کافی و…است که همه آن‌ها بستگی به مدیریت قوی و پر کار می‌باشد. بنابراین برنامه ای توسط متخصصان تعلیم و تربیت به این منظور طراحی و تدوین گردیده است که طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار نام دارد و به منظور رسیدن به اهداف ذکر شده طراحی گردیده است.

طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار در چشم انداز آموزش و پرورش

همانطور که در چشم انداز آموزش و پرورش  به اهمیت برنامه ریزی، مشارکت دانش آموزان ، ارزشیابی دقیق و اعتلای کیفیت آموزش و پرورش در کلیه بخش ها توجه گردیده است، برنامه تعالی مدیریت کیفیت مدار تلاشی برای ارتقای مدیریت مدرسه در راستای چشم انداز ۲۰ ساله بیست ساله آموزش و پرورش است  ونیز تلاش دارد با توجه کردن و اجرای محورهای زیر در آموزشگاه به انتظارات چشم انداز ۲۰ ساله عمل نماید .

اقدامات برنامه سالانه طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

۱- اقدامات علمی و عمل به آنها در راستای چشم انداز بیست ساله

۲- بررسی نظارت گونه و مشاوره و راهنمایی در آنها

۳- ارزشیابی مشخص بر اساس الگوریتم های جدید

۴- مشارکت همه جانبه دانش آموزان ، معلمین و اولیای آنها

هدف کلی برنامه سالانه بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

بالا بردن سطح کیفی آموزشگاه و کیفیت بخشی به محور ها و فرایندهای موجود

اهداف فرعی طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

 • استوار سازی طرح تعالی در مدیریت آموزشگاه و توجه نمودن به محورهای موجود
  •  

  دانلود طرح تعالی

  در نهایت خدمت شما عزیزان عرض می کنیم که در این راستا بانک فایل پژوهشی معلمان اقدام به تهیه و انتشار ده ها نمونه برنامه بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار در این سایت نموده است که مدیران و سایر فرهنگیان می توانند با مراجعه به این سایت از برنامه های موجود استفاده های لازم را ببرند.

سوالات آیین نامه و نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

16 Nov 2018

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب 97

نمونه سوالات آیین نامه اصلی و نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و همین طور نمونه سوالات فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی
سوالات آیین نامه اصلی
سوالات فنی آیین نامه
سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه اصلی یکی از مهم ترین آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی است .
این آزمون پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می شود . برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی کسب حداقل نمره ۲۶ ضروری است .
مهم ترین راهکار برای قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب است .
سایت سوالات آیین نامه دات کام مهم ترین سوالات آیین نامه اصلی که طی سال های اخیر از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته شده است را در یک مجموعه کامل گردآوری کرده است .
به راحتی می توانید این مجموعه کامل از نمونه سوالات آیین نامه اصلی را هم اکنون از سایت سوالات آیین نامه دات کام دانلود نمایید .
سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات فنی آیین نامه

سوالات فنی آیین نامه بخشی از سوالات آيین نامه اصلی آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است .

در آزمون آیین نامه اصلی تعدادی از سوالات فنی نیز در آزمون می آید . در حالی که معمولا در آزمون آیین نامه مقدماتی خبری از سوالات فنی نیست .

برخی از کاربران فقط در بخش فنی مشکل دارند و انصافا بخش فنی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی از سایر بخش ها سخت تر است و سوالات آیین نامه سخت ترین از این بخش می تواند در آزمون آیین نامه اصلی بیاید .

بنابراین ما مجموعه ای از مهم ترین نمونه سوالات فنی آیین نامه را برای شما متقاضیان گواهی نامه رانندگی فراهم کرده ایم .

سوالات فنی آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

آزمون آیین نامه مقدماتی اولین آزمون است که هر متقاضی گواهینامه رانندگی میبایست با موفقیت آن را سپری کند .

پس از گذراندن کلاس آیین نامه راهنمایی و رانندگی و همین طور کلاس فنی آیین نامه هنرآموزان می بایست در آزمون آیین نامه مقدماتی شرکت کنند .

آزمون مقدماتی آيین نامه که معمولا در آموزشگاه رانندگی برگزار می شود از نظر تعداد سوالات و زمان و همین طور نمره قبولی همانند آزمون آیین نامه اصلی می باشد .

مجموعه ای کامل از نمونه سوالات آیین نامه آزمون مقدماتی راهنمایی و رانندگی هم اکنون برای شما متقاضیان گواهینامه رانندگی آماده شده است .

امیدواریم بتوانید با خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی در آزمون مرحله اول به راحتی قبول شوید .

سوالات آیین نامه مقدماتی

آیا خواندن نمونه سوالات آیین نامه تاثیری هم دارد ؟

این سوال ، سوالی است که خیلی از کاربران از ما می پرسند .

جواب : ۱۰۰٪ درصد بله

حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی با جواب تاثیر به سزایی در قبولی شما در آزمون آیین نامه اصلی و آزمون آیین نامه مقدماتی خواهد داشت .


ویژگی های نمونه سوالات آیین نامه و آزمون راهنمایی و رانندگی

آزمون های تئوری آیین نامه راهنمایی و رانندگی در کل دو نوع امتحان می باشند :

۱- آزمون آیین نامه مقدماتی

این آزمون توسط مدرس و یا مربی آموزشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته می شود . برای قبولی در این آزمون حتما مهم ترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی مقدماتی با پاسخ را ببینید و بخوانید .

۲- آزمون آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه اصلی امتحانی است که توسط افسر راهنمایی و رانندگی در مرحله دوم از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته می شود این امتحان آيین نامه دارای سوالات فنی نیز می باشد که یکی از تفاوت های اصلی آن با سوالات آیین نامه مقدماتی در همین سوالات فنی می باشد .


اما دلیل اینکه حل نمونه سوالات آیین نامه تاثیر به سزایی در قبولی دارد چیست ؟

طبق تجربه چندین ساله به این نکته مهم پی بردیم که سوالات امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی ، یک سری سوالات ثابت می باشند که در هر دوره تکرار می شوند . در نتیجه شما با حل نمونه سوالات آیین نامه می توانید با تمام سوالات آزمون آیین نامه آشنا شوید . حالا هرچه بیشتر با نمونه سوالات آیین نامه آشنا شوید سوالات آزمون آیین نامه برای شما آشنا تر و پاسخ دهی به آنها برای شما راحت تر خواهد بود .

بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما نمونه سوالات آیین نامه با جواب را حل کنید . مخصوصا نمونه سوالات آیین نامه آزمون های آیین نامه سال های گذشته .


تجربه قبولی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی آخرین امتحانی است که داوطلبان گواهینامه رانندگی برای گرفتن گواهینامه می دهند .

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی بسیار شیرین است زمانی را تصور کنید که می بینید با نمره ۳۰ و بدون غلط در آزمون آیین نامه اصلی قبول شده اید . آنجاست که نفسی راحت می کشید و خدا را هزار بار شکر می کنید که یکبار برای همیشه گواهینامه رانندگی خود را گرفته اید .

و اما نقطه مقابل آن متقاضیانی است که در آزمون آیین نامه اصلی مردود می شوند .

یکی از ناراحت کننده ترین اتفاقاتی که میتواند بیفتد اینست که در آزمون آیین نامه اصلی مردود شوید و دوباره در هفته بعد و با پرداخت هزینه ای در این امتحان آيین نامه شرکت کنید .

این اتفاق نه تنها باعث می شود زمان اخذ گواهینامه رانندگی شما به تعویق بیفتد بلکه هزینه اضافی و از آن مهم تر باعث کاهش اعتماد به نفس در میان بقیه بچه های کلاس آیین نامه می شود .

بنابراین ما باید آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی را کاملا جدی بگیریم و تمام تلاش خود را بکنیم تا بار اول در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی قبول شویم .

اما چگونه در آزمون آیین نامه اصلی قبول شویم ؟

بهترین جواب دانلود سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf است .

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب تاثیر بسیار خوبی در قبولی شما دارد .

نظر ما اینست که شما مفاهیم تابلوها را از روی کتاب بخوانید و در کنار آن با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf خودتان را کاملا برای قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی آماده کنید .

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی

مفهوم چند تابلو مهم راهنمایی و رانندگی

 

نمونه سوالات آیین نامه

ایستادن ممنوع

 

نمونه سوالات آیین نامه

 

توقف ممنوع

با دانلود نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب به راحتی و با بار اول در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی قبول شوید .

سئو : ارائه خدمات سئو سایت با تکنیکهای سئو کلاه سفید

16 Nov 2018

سئو چیست

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو

 

، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

ولی سئو به همین جا ختم نمی

مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.

 

ویدئوی آموزش سئو چیست

نمایشگر ویدیو
00:00
03:39
در این ویدیو با چند مثال ساده می آموزیم که سئو چیست و چرا باید به این مفهوم توجه ویژه ای داشته باشیم.

 

تاثیر رفتار کاربران بر سئو چیست؟

الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain تلاش میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج را بهینه کنند. هر زمان کاربر عبارتی را در گوگل جستجو میکند و یک یا چند نتیجه موجود در پیشنهادات گوگل را انتخاب خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.

علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. از زمانیکه کاربر وارد سایت شما میشود تا زمانیکه مجدد همان عبارت یا عبارتی مشابه با آن را در گوگل جستجو میکند Dwell Time  نامیده میشود. اگر دوست دارید بدانید تاثیر رفتار کاربران بر سئو چیست پیشنهاد میکنیم مقاله RankBrain چیست را مطالعه کنید.

آکادمی وبسیما با برگزار دوره های حضوری در زمینه دوره آموزش سئو، آموزش گوگل وبسمتر و آموزش سئو کلاه خاکستری به شما کمک میکند که مجموعه ای ارزشمند از دانش و تجربه را در زمانی کوتاه کسب کرده و جایگاه خود را در نتایج جستجو بهبود دهید.

سئو چیست

اهمیت سئو در چیست

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

ربات های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را اصطلاحا onpage seo می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم به بخش آموزش سئو در سایت مراجعه نمایید.

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید

استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه میشناسند. هرچند ماه یکبار گوگل این تکنیک‌های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایتهایی که از این روش استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد. برای دید بهتر نسبت به این مسئله مطالعه مقاله  ترفندهای سئو میتواند برای شما مفید باشد.

سئو کلاه سفید

سئو-سایت1.jpg

undefined

سئو کلاه سفید

برای مشاهده اینفوگرافیک کلاه سفید با سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای موفقیت در سئو هر سایت نیازمند 3 بازوی اصلی هستیم که عبارتند از:

سه بازوی اصلی برای موفقیت در سئو چیست

1- سئو تکنیکال

استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

2- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

3- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم.

بهترین روش برای یادگیری سئو چیست؟

فرآیند آموزش سئو کمی پیچیده و زمانبر است. معمولا شما زمانیکه به دنبال نکته یا موضوع خاصی هستید با یک مقاله آموزشی در حوزه سئو مواجه میشوید که اطلاعات دقیق ولی محدودی را در همان زمینه به شما عرضه میکند. با مطالعه این مقاله ممکن است به مبحث سئو علاقه مند شده و به دنبال مقالات و آموزش های بیشتری باشید.

مطالعه مقالات آموزشی ارزشمند و مفید است ولی یک ایراد اساسی دارد. بعد از مدتی ذهن شما را دچار تناقض و پراکندگی خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق پیشنهاد میکنیم پس از آنکه آشنایی اولیه با مفاهیم سئو کسب کردید به سراغ منابع جامع یا کتاب های آموزش سئو باشید. بهترین مسیر برای یادگیری سئو به شرح زیر است:

1- مطالعه یک کتاب پایه

کتاب های اینترنتی بسیاری هستند که مفاهیم اولیه و عمومی سئو را به شما آموزش میدهند. این کتاب ها به شما کمک میکنند که خیلی سریع با اصطلاحات رایج این حوزه آشنا شوید و مسیر صحیح برای شروع سئو را بیاموزید.

2- مطالعه مقالات یا مشاهده ویدئو تخصصی

پس از مطالعه کتاب شما آشنایی اولیه با مفاهیم را کسب میکنید ولی برای استفاده از آنها بهتر است که برای هرکدام وقت بیشتری گذاشته و مقالات تخصصی یا ویدئوهای آموزشی مرتبط با آن موضوع را بررسی کنید.

3- شرکت در دوره های آموزشی سئو

زمانیکه دانش و تجربه نسبی در زمینه سئو را کسب کردید دیگر صرف زمان برای یادگیری شخصی و مطالعه مقاله منطقی نیست. شما میتوانید با شرکت در دوره های تخصصی آموزش سئو در زمانی کوتاه دانش خود را تکمیل کرده و تکنیک های کاربردی زیادی را بیاموزید.

دوره جامع سئو monster

دوره جامع سئو Monster - آموزش صفر تا صد تکنیک های سئو در 20 ساعت

دوره جامع سئو مجموعه ای از 5 کارگاه تخصصی سئو (20 ساعت آموزش حضوری) است. در پایان دوره شما تمامی استانداردها و تکنیک های حرفه ای سئو را فرا میگیرید.

آکادمی وبسیما با طراحی دوره جامع سئو این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده است که فرآیند یادگیری را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای به پایان برسانید.

avatar
000POINTS
 • حساب کاربری
 • محصولات من
 • نظرات و پاسخ ها
 • مقالات نشان شده
 • ابزارهای کاربردی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
61
 • امید omidabedi839@gmail.com

  علی بود ممنون

  17/09/2018پاسخ...
 • ستایش همتا

  سلام وقت بخیر
  خسته نباشید و ممنون از سایت فوق العاده تون
  2 تا سوال دارم :
  1 – چطور میشه متوجه شد که کسی به سایتم داره بازدید فیک وارد میکنه ؟ و چطور جلوی بازدید فیک رو بگیرم ؟( سایت تحت وردپرس هستش )
  2 – با این که خیلی از قانون های سئو رو رعایت کردم اما باز سایتم رو هر کلمه کلیدی که سرچ میشه تو نتایج گوگل فقط صفحه اول سایتم رو نشون میده با این که برای هر کلمه کلیدی یه صفحه جدا ساختم و براش محتوا گذاشتم و ایندکس هم شده اصلا تو گوگل بالا نمیاد. ( اسم سایت ***)
  با تشکر

  16/09/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   1- این آمار را میتوانید از طریق ابزار گوگل آنالیتیکس مشاهده کنید. نیازی به جلوگیری از این بازدیدها نیست و تاثیری در سئو سایت شما ندارد.
   2- من سایت شما را بررسی کردم و برخلاف تصور خودتون خیلی از قانون های سئو را در آن رعایت نکرده اید. پیشنهاد میکنم مطالعات بیشتری در این حوزه داشته باشید و از کارگاه ها و ویدئوهای آموزشی استفاده کنید. بعنوان مثال منوی اصلی سایت شما فقط شامل لینک به صفحه اصلی، تماس با ما و درباره ما است که موجب شده دسترسی درستی به صفحات دیگر نبوده و گوگل نیز قادر به درک اهمیت آنها نباشد.

   17/09/2018پاسخ...
   • ستایش همتا

    چطور می تونم از آموزش ها استفاده کنم؟ فایل آموزشی موجود هست؟
    و این که کلاسی به صورت فشرده در طی یک روز یا دو روز برگزار نمیشه ؟ چون واسه تهران نیستم اما می تونم یک یا دو روزه بیام و از کلاس های حضوری استفاده کنم

    17/09/2018
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     هر کارگاه طی یک روز و در 4 ساعت برگزار میشود و فاصله میان برگزاری دو کارگاه حداقل یک هفته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان برگزاری و محتوای هر کارگاه میتوانید به سایت آکادمی وبسیما مراجعه کنید.

     18/09/2018
 • MAHDIYAR NO ONE

  سلام سئو کردن سابدامنه سخت تر از دامنه ی اصلی هست؟ برای یه سایتی که تو دامنه اصلیش میشه ثبت اگهی کرد و بعدش یه سابدامنه بسازم که توی اون فقط بشه ثبت اگهی ماشین کرد و میخوام اینا از هم جدا باشن از لحاظ سختی سئو تاثیری میزاره ؟
  ممنون که جواب میدین

  07/09/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نمیشه به صورت کلی گفت که زیردامنه سخت تر هست یا نه. ولی بنظرم اگر قصد دارید یک سایت برای ثبت آگهی خودرو راه اندازی کنید بهتر است به صورت یک دامنه مستقل باشد. در این صورت شانس بهتری برای رقابت به سایت های قدیمی و معتبر موجود در این حوزه خواهد داشت.

   08/09/2018پاسخ...
 • آیلین خزائی

  با سلام .متشکرم در زمان کم بهترین توضیحات ارائه شد

  18/07/2018پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد استفاده شما قرار گرفت. پیشنهاد میکنیم سری مقالات آموزش سئو را مطالعه کنید.

   19/07/2018پاسخ...
 • سعید مدرس

  از الکسا و چندتا بک لینک چکر دیگه بررسی کردم. 4 5 ماهه تکون نخورده.
  با اینکه حداقل تو 10 تا از وبلاگای خودم ثبتش کردم و جالبه که اونارو هم پیدا نکرده به عنوان بک لینک

  12/02/2018پاسخ...
  • Websima

   همه این ابزارها زمانی یک لینک را شناسایی میکنند که ربات یا افزونه مرورگر آنها به صفحه ای شامل آن لینک وارد شود. بعنوان مثال اگر تولبار MOZbar را نصب کنید ربات های Moz صفحاتی که بازدید میکنید را بررسی میکنند.

   13/02/2018پاسخ...
 • سعید مدرس

  سلام خسته نباشید
  من مدت 4 5 ماهه که دارم برای سایتم بک لینک سازی میکنم. توی سایتها مختلف توی انجمن ها و …
  منتهی هنوز وقتی چک میکنم میبینم یک دونه بک لینک واسم ثبت نشده. این دلیلش چی میتونه باشه؟

  12/02/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ثبت بک لینک منظورتون چیه؟ این آمار رو از کجا بررسی میکنید؟

   12/02/2018پاسخ...
 • سبحان

  سلام
  یه سوال داشتم ازتون
  وقتی تو گوگل مثلا سرچ میکنیم خرید خانه در تهران گوگل لیست یک سری سایت ها رو میاره مثل دیوار شیپور و … که محتوای داخلشون بر اساس خرید خانه و شهر تهران به صورت خودکار فیلتر شده و نتایج رو بر اساس این فیلترها میاره سوال من اینجاست برای همچین چیزی باید حرکت seo خاصی انجام داد یا نه مربوط به بک یا فرانت سایت میشه

  13/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام سبحان
   صفحاتی که مدام محتوای آنها آپدیت میشود و اطلاعات توسط کاربر وارد میشود شانس زیادی برای کسب جایگاه دارند. این صفحات فقط نیازمند ساختار درست و نمایش محتوای مرتبط هستند و ارزش واقعی را از بروزرسانی مستمر دریافت میکنند.

   14/10/2017پاسخ...
 • احسان

  سلام ممنون برای آموزشهای مفیدی که قرار میدهید

  یک مطلبی که جایش روی سایت است شما خالی هست “چک لیست سئو” است (البته روی یک سایت فارسی همچین چک لیستی را دیدم ولی هیچ توضیحی درباره هر مرحله نداده بود) من مطالب زیادی روی سایت شما و دیگر سایتهای فارسی خواندم ولی الان واقعاً نمیدونم که اولین کاری که برای سئو انجام بدهم چیه؟ دومین کاری که برای سئو انجام بدهم چیه؟ و الی آخر!

  27/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد خیلی خوبیه ولی راه حل یکسانی برای همه نداره. ما یک سری مقالات داریم با عنوا ۲۰ نکته کلیدی در سئو سایت که فکر میکنم اونها خیلی به خواسته شما نزدیک باشند. پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.

   27/09/2017پاسخ...
 • مجتبی

  سلام. خدا قوت. وب سیما کمکم نمیکنید؟. نظرمو تایید نکردید چرا؟. فرمودید آدرس سایت، فرستادم براتون که بی زحمت راهنماییم کنید. اگه براتون مقدوره اشکال کار رو بهم بگید که چرا فارسی اسم سایت رو سرچ میکنم برام نمیاره؟

  16/07/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نام سایت شما یک کلمه عمومی است و اشاره به یک نام برند یا سایت ندارد. به همین دلیل در نام سایت خود با سایت های دیگر رقابت میکنید. انتخاب یک کلمه هدف برای عنوان یا برند سایت ارزشی برای شما ایجاد نمیکند.

   23/07/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نام سایت شما یک کلمه عمومی است و اشاره به یک نام برند یا سایت ندارد. به همین دلیل در نام سایت خود با سایت های دیگر رقابت میکنید. انتخاب یک کلمه هدف برای عنوان یا برند سایت ارزشی برای شما ایجاد نمیکند

   23/07/2017پاسخ...
 • مجتبی

  سلام. وقتتون بخیر. ببخشین به تازگی یه سایت راه اندازی کردم که در ابتدا وقتی اسمش رو سرچ میکردم گوگل برام نمیاورد. سایت رو تو گوگل وبمستر ثبت کردم این مشکل حل شد. ولی فقط وقتی بصورت انگلیسی سرچ میکنم گوگل میشناسه. اما هنوز وقتی بصورت فارسی اسم سایت رو سرچ میکنم برام نمیاره.مشکلش چیه؟ اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم

  04/07/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اسم سایت چیه؟

   08/07/2017پاسخ...
 • محسن

  سلام
  ممنون بخاطر مطالب خوبتون
  یه سوال داشتم، میخواستم بدونم درامد سئو کار کردن چقدره؟ میشه به یک منبع درآمد بهش نگاه کرد؟
  و سوال دوم، از انجایی که سایت *** یک سایت جهانی در زمینه سئو است آیا خوب است که با دامنه ir ان کار کنیم؟ یعنی اینجوری راحت تر میایم صفحه اول یا نه؟
  سوال آخر، این دامنه تو سایت rond.ir به قیمیت 1.200 بفروش گذاشته شده! بنظر شما قیمت ش خوب است و ایا اگر بنده این دامنه رو بخرم و فعالیت کنم میتوانم در 2-3 ماه پول خود دامنه را بدست آورم؟
  ممنون از پاسخ گویی

  25/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   محدودیتی برای کسب درآمد از سئو وجود ندارد و میتونه به یک منبع درآمد بسیار عالی تبدیل شود. انتخاب دامنه تاثیر خاصی در سئو شما نخواهد داشت و پیشنهاد میکنم بیشتر بر تولید محتوا تمرکز کنید تا راه های میانبر

   01/07/2017پاسخ...
 • علی

  ممنون از مطالب خوبتون

  08/05/2017پاسخ...
 • ارش

  سلام خسته نباشید
  بنده سه سوال داشتم

  یک سایت دارم حدود 30 مطلب داره مطالبش رو کپی کرده بودم از خبرگزاری ها و در بین کلمات متن ها تگ های خودم رو کپی کرده بودم که گوگل این خطا رو ارسال کرد در Manual Actions و تمام ایندکس ها رو پاک کرد :

  Pure spam
  Pages on this site appear to use aggressive spam techniques such as automatically generated gibberish, cloaking, scraping content from other websites, and/or repeated or egregious violations of Google’s Webmaster Guidelines.

  1-میخواستم بدونم علت این خطا میتونه 100 درصد از نحوه نگارش مطالب بنده باشه ؟ چون خیلی بررسی کردم سایت رو غیر از مطالب هیچ کجای سایت مشکلی نداشت.مثلا میتونه علت این خطا ارسال گزارش زیاد به گوگل باشه توسط کاربران ؟ یا یک خرابکاری در فایل های سایت من ؟

  2-برای حل این مشکل الان چه کاری باید انجام بدم ؟ میتونم همون مطالب رو نگه دارم و محتوا رو فقط ویرایش کنم یا باید حتما مطالب پاک بشه و مطالب جدید جایگزین بشه ؟

  3-برای رفع این خطا در قسمت Request review در Manual Actions متن ارسالی باید چی باشه و مدت زمان تقریبی برای رفع این مشکل چه مقداره ؟

  باتشکر از شما

  29/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   شما مطالب رو از سایت های آلوده کپی کردید. خود کپی کردن از نظر گوگل کار نادرستی هست و اینکه متن های پنهان شده در بین اونها بوده باعث شده که شما جریمه شید. باید همه این صفحات رو حذف کنید و به گوگل اطلاع بدید که این کار رو انجام دادید

   04/05/2017پاسخ...
 • سغید رفیع

  با احترام
  قبل از هر چیز عذرخواهی بنده را پذیرا باشید که در این پست سوالم رو مطرح میکنم ، چون مطلب مرتبط نیافتم.
  بیشتر از دو ماه هست در این مورد بررسی انجام دادم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم. ممنون خواهم شد تجربه و دانش خود را در اختیار بنده قرار بدهید.
  سوال 1: بعد ار انتقال سایت به دامنه جدید تکلیف بک لینک های دامنه قبلی سایت چه می شود؟ راهی برای انتقال این بک لینک ها به دامنه جدید وجود دارد؟
  سوال 2 : دامنه جدید بدون بک لینک طبق اصول سئو میتونه افت رتبه رو تجربه کنه ، آیا انتقال میتونه بعد از چند وقت باعث افت رتبه در کلمات کلیدی که رتبه های خوبی دارند ، بشه؟
  نزدیک به چهار ماه هست قصد انتقال دامنه از ir به com داریم ولی میترسیم ریسک کرده و هنوز انتقال رو انجام نداده ایم. ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

  با سپاس / وقت بخیر

  05/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای انتقال دامنه مسیر مشخصی تعریف شده است. برای مدت یک یا دو ماه باید هر دو آدرس در دسترس باشند ولی آدرس های مبدا عینا به مقصد ریدایرکت 301 شده باشند. از پنل گوگل وبمستر شما میتوانید انتقال سایت و تغییر دامنه را اطلاع دهید به شرطی که مالکیت هر دو دامنه را حفظ کنید.
   اگر ریدایرکت 301 بین دو دامنه برقرار باشد بک لینک ها از دست نرفته و جایگاه شما در کلمات کلیدی نیز افت نخواهد داشت.

   06/04/2017پاسخ...
 • میلاد

  سلام من در آدرس url نوشتم What is SEO و در عنوان نوشتم سئوچیست آیا این درسته مشکلی نداره آخه yoast این رو تشخیص نمی‌ده و می‌‌گه که کلمه کلیدی در عنوان در url نیست می‌خواستم بگم این برای گوگل قابل فهم است و مشکلی نداره یا اینکه باید در url این رو فارسی قرار بدم

  16/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مشکلی نداره و گوگل به خوبی این مفاهیم را تشخیص میدهد

   17/03/2017پاسخ...
 • حمید

  سلام میشه لینک دانلود افزونه ای که مطالبتونو در گوگل ستاره دار میکنه بذارید؟ یا اموزششو؟
  تو بعضی از سایت ها نوشته الان دیگه کار نمیکنه این قابلیت و گوگل نشون نمیده. ولی هنوزم دیده میشه در جستجو ها خواهشمندم یه اموزش براش بنویسید.
  با تشکر از سایت فوق العاده زیباتون

  07/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای این کار افزونه کاملی وجود ندارد و باید متناسب با سایت شما نوشته شود. اگر در گوگل جستجو کنید google structured data خود گوگل آموزش استفاده از آن را قرار داده است. اگر از وردپرس استفاده میکنید میتونیم برای شما این سیستم را پیاده سازی کنیم

   08/03/2017پاسخ...
 • محمد

  از مطلب خوبتون تشکر میکنم من بعنوان یک متخصص سئو خیلی تلاش میکنم که مفهوم این عبارت و این که کلا سئو چیست رو به مشتریان خودم بفهمونم. ولی خیلی وقت ها مشتریان انتظارات بیش از اندازه دارن و به اندازی کافی برای نتیجه گرفتن صبر نمیکنند. برای این مساله چه راه حلی دارید؟

  25/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست و همکار عزیز
   این مشکل برای ما هم زیاد پیش میومد ولی از زمانیکه پیش از شروع کار اطلاعات کافی در اختیار مشتریان قرار دادیم شرایط تغییر کرد. قبل از هر توافقی برای مشتری خود مشخص کنید که در چه بازه زمانی چه نتایجی به دست خواهد آمد و برای دستیابی به آن چقدر هزینه باید کرد. تکنیک های خود را برای مشتری شرح دهید و مشخص کنید که برای پیاده سازی آنها چقدر زمان و دانش هزینه میکنید.

   25/02/2017پاسخ...
 • احمدرضا

  مطالبتون کامل و عالی هستند ممنو
  موفق باشید

  07/10/2016پاسخ...
 • نرم افزار ترخیص کالا

  مطالب جالب و کاربردی بود.خسته نباشید

  13/09/2016پاسخ...
 • حسن

  سلام دوباره خدمت شما.من حدودا 3 ماه پیش دامنه و هاستمو خریدم اما به دلایلی تا الان فقط قالب سایتو ریختم وهیچ مطلبی رو پست نکردم.اگه فاصله بین اولین مطلب و تاریخ ثبت سایت زیاد بشه در سئو تاثیر منفی داره؟ضمنا در گوگل ثبت نکردم فعلا.گذاشتم هرموقع صفحات اصلی سایتو آپلود کردم بعدش توی گوگل ثبت کنم.گوگل بعد از ثبت سایت این تاخیرو میفهمه؟ممنون

  12/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر مشکلی پیش نمیاد

   13/09/2016پاسخ...
 • مهدی حسینی

  یک سوال داشتم از مدیریت سایت
  تو اکثر مطالب شما متوجه شدم که باید بازدید کننده رو نگه داشت
  باید شرایطی فراهم اورد که بازدیدکننده مجدد سر بزند و از ما راضی باشد
  ولی خود شما الان دارید url بازدیدکننده هارو حذف می کنید!!!!
  دلیلش چیه؟

  11/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نگه داشتن بازدیدکننده و جلب رضایت یعنی که ما زمان میذاریم و این تعداد سوال رو بصورت رایگان در روز جواب میدیم. اینکه افرادی میان برای تبلیغ کار خودشون یا گرفتن بک لینک از این فضا استفاده میکنن و ما اون لینک هارو حذف میکنیم به این معنی نیست که رضایت کاربر رو زیرپا گذاشتیم. برخی صفحات 400 دیدگاه دارند و اگر قرار باشه یک صفحه این تعداد لینک خروجی به موضوعات بی ربط داشته باشه حتما جایگاهش رو توی گوگل از دست میده.

   13/09/2016پاسخ...
 • مهدی حسینی

  با سلام
  مطلب مفیدی بود خیلی تشکر میکنم از شما
  سایتتون خیلی جامع هست

  11/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، خواهش میکنم
   از توجه و لطف شما سپاس گزارم

   11/09/2016پاسخ...
 • بابک ممی پور

  با سلام و خسته نباشید

  استاد من چگئنه سئو یاد بگیرم وضعیت مالی انچنانی ندارم همش دنبال سئو کار بگردم میشه در حقم پدری بکنی سئو رو بهم یاد بدی دستتون درد نکند کمکم کن

  04/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   میتونید در دوره های آموزش سئو وبسیما شرکت کنید، یا مقالات رایگان وبسیما که به صورت مستمر ارائه میشوند را مطالعه نمایید.

   05/07/2016پاسخ...
 • حمبد

  ممنون از اطلاعاتتون

  25/09/2015پاسخ...
 • بساط

  چرا گاهی رنک الکسا برای رنک ایران بالا میره اما رنک جهانی میاد پایین و بهتر میشه؟

  23/09/2015پاسخ...
  • Websima

   رقابت توی جهان و ایران لزوما به هم وابسته نیست. شما ممکنه به نسبت سایت های ایران پسرفت داشته باشی ولی در کل پیشرفت. یعنی کلا سایت های ایرانی توی اون بازه زمانی بازدیدشون نسبت به متوسط جهانی بالا رفته.

   23/09/2015پاسخ...
 • وبخون

  سلام بلاگسیما مقالات بسیار مفیدی دارد تشکر میکنم امیدوارم هم شما هم ما پیشرفت خوبی داشته باشیم انشاالله

  باتشکر

  21/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از شما، موفق باشید

   22/08/2015پاسخ...
 • دستگاه پخت نان سنگک

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون مرسی

  21/06/2014پاسخ...
 • دریافت قیمت طلا

  سلام ممنون از مطالب فوق العاده تون

  09/12/2013پاسخ...
  • وب سیما

   سلام دوست عزیز، با تشکر از توجه شما

   09/12/2013پاسخ...
 • طراحی سایت

  با تشکر

  29/10/2013پاسخ...
  • وب سیما

   خواهش میکنم

   29/10/2013پاسخ...
 • anius

  نمونه کارهای سئو دارین ؟
  کجای سایتتون هست؟

  23/10/2013پاسخ...
  • وب سیما

   سلام دوست عزیز، لطفا از بخش پشتیبانی تیکت بزنید.

   25/10/2013پاسخ...
 • سئو

  خیلی کوتاه بود اما مفید

  02/08/2013پاسخ...
 • arsalan

  matlabe mofidi boud .merc

  29/06/2013پاسخ...
 • marjan

  با اینکه مطالب مختصر نوشته شده ولی بسیار مفید بود.

  21/04/2013پاسخ...
مشاوره رایگان طراحی سایت22019286

بهترین شرکت طراحی سایت ایران در سال 95 و 96

به اعتبار برترین های کشور در نهمین و دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

کرکره برقی : قیمت انواع درب کرکره ای و درب پارکینگ

16 Nov 2018

پروفیل کرکره برقی

شرکت نوین پارس در تولید کننده انواع تیغه کرکره برقی و عامل فروش کلیه متعلقات کرکره برقی در سراسر ایران با قیمت هایی مناسب آماده نصب و راه اندازی انواع کرکره برقی پنجره ، کرکره برقی مغازه یا فروشگاه ، کرکره برقی پارکینگی و نیز کرکره برقی صنعتی در تهران و کلان شهرها می باشد. جهت دریافت لیست قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

تیغه کرکره برقی

نصاب متخصص

نوین پارس در برای هر نوع پروژه ای تیم نصاب خاص آن را آماده خدمات رسانی دارد. قیمت مناسب محصول کرکره برقی ما موجب شده است تا سازمان ها و شرکت های مطرح اشتیاق بیشتری را جهت همکاری بلند مدت نشان دهند. با خاطری آسوده نسبت به خرید و نصب و راه اندازی کرکره برقی در مجموعه های مسکونی ، تجاری و اداری خود اقدام نمایید و از خدمات پس از فروش مطمئن بهره مند گردید .

کرکره برقی

کرکره برقی

شرکت درب اتوماتیک و کرکره برقی نوین پارس در با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش محصولات مرتبط با کلیه درب های اتوماتیک و نیز انواع کرکره برقی دارای تجربه کاری همراه با رزومه مناسب آمادگی دارد کلیه پروژه های مرتبط را برای اشخاص حقیقی و شرکت ها در سراسر کشور اجرا و پشتیبانی نماید.

تعمیر کرکره برقی

نوین پارس ، برند برتر کرکره برقی

گروه صنعتی ” نوین پارس” با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و جوان ,اقدام به تولید و اجرای انواع درب کرکره برقی اتوماتیک با کیفیت و کارایی بالا نموده است و در این راستا با بکارگیری مجموعه ای از کارشناسان و مدیران در زمینه درب کرکره ای اقدام به راه اندازی سه خط تولید عبارت از تولید پروفیل با سیستم و مونتاژ نموده است و موفق به عرضه محصول با کیفیت مناسب گردیده است که علاوه بر استحکام و زیبایی سهولت کاربری را میسر نموده است. تا چند سال پیش اگر صبح زود سری به کوچه و محله خود می زدیم؛  کسبه سحرخیزی را می دیدیم که با صرف انرژی نسبتاً زیادی در حال بالا بردن کرکره آهنی مغازه های خود بودند؛ اتفاقی که در پایان روز هم می افتاد ولی این بار کرکره ها را پایین می آوردند. اما این روزها هرچقدر هم که سحرخیز باشیم دیگر اثری از کرکره های دستی قدیمی نمی بینیم؛ کرکره هایی که این روزها جای خود را به کرکره های برقی داده اند. حالا دیگر وظیفه بالا و پایین بردن کرکره از دوش کسبه برداشته شده و به موتور کرکره برقی سپرده شده است. در واقع کرکره برقی، نوعی درب اتوماتیک است که با استفاده از یک موتور در راستای عمودی باز و بسته می شود. راحتی استفاده از کرکره برقی باعث شده که امروزه از کرکره های برقی به عنوان درب مغازه و حتی درب پارکینگ ساختمان های مسکونی و تجاری نیز استفاده شود. اگر شما هم به فکر استفاده از کرکره برقی هستید بهتر است که اول اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید؛ بدین منظور می توانید با ما همراه شوید. در ادامه ابتدا با انواع کرکره های برقی آشنا و سپس از مزایای استفاده از کرکره برقی آگاه می شویم.

رنگ کرکره برقی
کرکره برقی
رنگ کرکره برقی

نوین پارس ، تولید کننده کرکره برقی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تهران

شرکت نوین پارس تولید کننده انواع کرکره برقی ، راهبند ، درب اتوماتیک و نماینده و عامل فروش محصولات شرکت زومر آلمان در ایران آماده ارائه و نصب محصولات مربوطه در تهران و دیگر استانهای کشور می باشد .

جهت اخذ مشاوره و دریافت قیمتهای باور نکردنی در خصوص نصب کرکره برقی و فروش قطعات کرکره برقی و راهبند و درب اتوماتیک می توانید با ما در تماس باشید .

شرکت نوین پارس افتخار دارد برای هر نوع پروژه تیم نصاب مختص به همان قطعات را به سازمان های دولتی و شرکتهای معتبر و دیگر مشتریان اعزام نماید. در بحث کرکره برقی و دربهای اتوماتیک شرکت نوین پارس بیش از یک دهه فعالیت در تهران و کشور نامی نکو از خود بجای گذاشته است .

محصولات شرکت زومر آلمان اعم از جک های زومر و یا محرکهای زومر و یا موتورهای ساید و توبولار و راهبند به تنهایی نشان از کیفیت این اقلام دارد ، کشورهای اروپایی و آمریکایی که با صنعت مدرن و روز دنیا هر روزه دچار تحول می باشند و تولیداتی با کمترین عیب فنی و بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت ارائه می دهند نام زومر ، اعتباری خاص در محصولات تولیدی کشور آلمان است . که شرکت نوین پارس نمایندگی این محصولات را در ایران دارا می باشد.

پرسنل آموزش دیده شرکت نوین پارس مستقیم توسط  آموزش دهندگان کشور آلمان دوره های فنی و تخصصی خود را می بینند . اجرای انواع کرکره برقی ، درب اتوماتیک ، راهبند با قطعات اصلی شرکت زومر محصولی را به شما مشتری عزیز ارائه می دهد که تا سالها نگران نقص فنی و یا عدم کارایی مناسب آن نباشید .

مدیران شرکت نوین پارس همواره بصورت روزانه بازدیدهای متناوب از پروژه های جاری و در حال احداث و یا حتی پروژه های  انجام شده قدیمی دارند . راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ و عرضه کرکره برقی همت والای کارشناسان و مدیران مجموعه نوین پارس را می رساند .

استحکام و زیبایی و سهولت کاربری از اهداف فنی مجموعه می باشد. تیغه های تولیدی اعم از تیغه آلومینیومی ، تیغه آلومینیومی فوم دار ، تیغه شفاف پلی کربناتی ، تیغه  آلومینیومی پانچ دار ، تیغه رول گیتر ، تیغه گالوانیزه ای فوم دار و … همواره می بایست از کیفیت بالایی برخوردار بوده تا پس از استفاده مداوم و مکرر در مدت زمان طولانی مشکلاتی برای  کرکره برقی بوجود نیاورد .

موتورهای ساید و توبولار شرکت زومر از قطعات اصلی کرکره برقی شرکت نوین پارس می باشد . از دیگر محصولات این شرکت ، جک درب لولایی ، جک زیر سقفی ، جک درب ریلی ، راهبند و .. می باشد .

کرکره برقی نوین پارس جهت ایمنی مخصوص خانه و محل کار جزو شرکتهای مطرح در بازار کرکره برقی در تهران می باشد که از پره های آلومینیومی دو پوسته ای جهت امنیت بیشتر کرکره استفاده می کند . ما می توانیم برابر سلیقه شما هر طرحی را که بخواهید بر روی تیغه ها توسط لیزر با دقت و ماندگاری بالا انجام دهیم .

تنوع در نوع حرکت با موتورهای ساید ، توبولار و سنترال و عدم نیاز به تغییرات اساسی در کرکره های موجود و سهولت در نصب و راه اندازی را با ما تجربه کنید . شما می توانید از کرکره برقی ایمن جهت مکان های جاری و مغازه ها  با امکان چرخش حول یک محور که می تواند یکپارچه یا سوراخ دار باشد با قابلیت دید را سفارش بدهید .

نمونه کارهای ما

برخی از پروژه های انجام شده توسط شرکت نوین پارس

انواع کرکره برقی

نوین پارس در تامین کننده لوازم جانبی کرکره برقی

کرکره برقی نوعی کرکره پیشرفته و مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میکند . کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می شود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره برقی را میتوان برای هر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمود . عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد .

کرکره های برقی نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی دربین مصرف کنندگان دارد .که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ،پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های مختلف و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میشوند .

کرکره برقی انواع مختلفی دارد و از آن در جاهای مختلف بنا به نیاز متقاضیان استفاده می شود . در انواع خانگی و درب پارکینگ ها و مصارف تجاری آن را به وضوح می توان دید.

 کرکره برقی خانگی

 اصولا در مصارف خانگی جنس کرکره برقی از آلومینیوم است به منظور این که عایقی برای صدا باشد. داخل این نوع کرکره ها از فوم پر میشود ولی ضعف آن اینست که نسبت به دیگر کرکره ها از استحکام کمتری برخوردار است.

کرکره برقی پارکینیگی

مزیت این درب های کرکره ای بیشتر شدن فضای قابل استفاده در پارکینگ است به همین دلیل می توان با خیال راحت با فاصله کمی از درب پارکینگ ماشین و خودرو را پارک نمود و علاوه براینکه بالا و پایین رفتن کرکره برفی فضا را برای حرکت خودرو بیشتر می کند لیکن دیگر استرس برخورد درب پارکینگ با خودروهای لوکس و گرانقیمت وجود ندارد .

کرکره برقی جهت نصب در خانه و محل کار

اماکن مسکونی که خواهان امنیت بیشتری هستند همچنین دفاتر کار و مکان های تجاری با امنیت متوسط از این نوع کرکره ها استفاده می کنند. این نوع کرکره های برقی می تواند از جنس یکپارچه یا سوراخ دار باشد که تعادلی میان امنیت و دید به فضای بیرون را فراهم کنند.

کرکره برقی مخصوص اماکن تجاری و فروشگاه ها

این مکان ها به جهت اینکه ایمنی بالاتری را طلب می کنند لذا کرکره برقی ایمن برای این مکان ها امکان چرخش حول یک محور را دارد  و می تواند یکپارچه یا سوراخ دار باشد . که همزمان قابلیت دید و ایمنی را فراهم کند. این نوع کرکره گزینه مناسبی برای کاربردهای تجاری و صنعتی است.

کرکره های برقی برحسب نوع تیغه استفاده شده در ساخت آنها دسته بندی می شوند که در اینجا با چند مورد از پرکاربردترین انواع کرکره برقی آشنا می شویم.

تیغه آلومینیومی

تیغه آلومینیومی یا اکسترود همانطور که از اسمش معلوم است با استفاده از بیلت آلومینیوم ساخته می شود. رنگ تیغه آلومینیومی دارای خاصیت الکتروستایکی است یعنی ضد خش است. متاسفانه فضای داخلی این نوع تیغه ها خالی هست و در نتیجه مانع عبور صدا نمی شوند؛ به همین دلیل بهتر است که از اکسترود به عنوان درب سوله و ساختمان های صنعتی استفاده شود و از کاربرد این نوع تیغه برای خانه خودداری کرد. هر مترمربع از تیغه آکسترود وزنی برابر با ۶ تا ۸ کیلوگرم دارد.

تیغه آلومینیومی فوم دار

تیغه آلومینیومی فوم دار ترکیبی از ورق آلومینیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکلی فومی به خود می گیرد. خمیر پلی اورتان ضد حریق و عایق صوت است؛ ضمناً تیغه فوم دار وزن نسبتاً کمی دارد؛ در نتیجه گزینه مناسبی برای ساختمان های مسکونی یا فضاهایی است که استفاده از مواد ضدحریق در آنها اهمیت دارد. تنوع ظاهری تیغه آلومینیومی فوم دار باعث شده است که با هر نمایی وفق پیدا کند.

تیغه آلومینیومی پانچ دار

اگر اکسترودها را پانچ کنند؛ تیغه آلومینیومی پانچ دار حاصل می شود. در واقع تیغه آلومینیومی پانچ دار همان اکسترود پانچ شده است. سوراخ های روی تیغه باعث می شود نور وارد محیط شود بنابراین این نوع تیغه برای استفاده در پارکینگ های جنوبی مناسب هستند اما چون تیغه پانچ شده مقاومت کمی دارد؛ توصیه می شود که از این نوع تیغه ها به صورت ترکیبی با آکسترود استفاده شود (حداکثر پنج تیغه پانچ دار و مابقی آکسترود) تا هم محیط روشن شود؛ هم نمایی زیبا خلق گردد و هم کرکره از مقاومت کافی برخوردار باشد.

تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر از مفتول های فولادی با روکش آلومینیوم ساخته می شود. تیغه رول گیتر ضد برش است و تحت ضربات شدید نیز از هم گسسته نمی شود؛ به همین دلیل به تیغه رول گیتر، تیغه امنیتی هم گفته می شود. از این نوع تیغه به عنوان درب طلا فروشی و ساختمان های تجاری استفاده می شود.

تیغه گالوانیزه ای فوم دار

تیغه گالوانیزه ای فوم دار، ترکیبی از آلیاژ فولاد منیزیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکل فومی به خود می گیرد. تیغه گالوانیزه ای فوم دار نیز مانند تیغه آلومینیومی فوم دار ضدخش و عایق صوت و حرارت است اما نسبت به تیغه آلومینیومی فوم دار سنگینتر است و مرغوبیت کمتری دارد.

تیغه شفاف پلی کربناتی کرکره برقی

تیغه شفاف پلی کربنات با نوعی پلمیر بسیار مقاوم ساخته می شود. این تیغه ها در رنگ های متفاوتی مانند آبی، دودی، مسی و… عرضه می شوند که نمایی بسیار زیبا و مدرن خلق می کنند. تیغه های شفاف پلی کربناتی بسته به وزن هر مترمربع آنها می توانند جنبه امنیتی یا صرفاً جنبه زیبایی داشته باشند. تیغه های شفاف پلی کربناتی که وزن هر مترمربع آنها بیش از ده کیلوگرم است؛ بسیار ایمن هستند اما تیغه های پلی کربنات سبک فقط جنبه زیبایی دارند. ضمناً تیغه های پلی کربناتی ضد حریق، ضد ضربه و ضدگلوله هستند.

 

مزایای استفاده از کرکره برقی

صرفنظر از نوع تیغه به کار برده شده در ساخت کرکره برقی، استفاده از کرکره برقی مزایای مختلفی به همراه دارد؛ مانند:

 • کرکره برقی به راحتی و تنها با فشار دادن یک دکمه باز و بسته می شود زیرا کرکره برقی مجهز به یک موتور است که نیروی لازم برای بالا و پایین بردن کرکره را تامین می کند.
 • یکی از مهمترین مزایای کرکره برقی، مقاومت بالای این نوع کرکره ها است. در ساخت یک کرکره برقی استاندارد از تیغه هایی استفاده می شود که از ایستایی بالایی در برابر ضربه یا شرایط جوی برخوردار هستند.
 • استفاده از کرکره برقی به عنوان درب مغازه و پارکینگ یا در پشت پنجره ها به جهت دارا بودن قفل و ترمز الکترومکانیکی داخلی و همچنین عدم نیاز به قفل و کلید مجزا ضریب امنیتی را بالا برده و به الطبع کمک شایانی به افزایش ایمنی ساختمان می کند . در واقع کرکره برقی مانند یک حفاظ عمل می کند.
 • امنیت بالای کرکره برقی
 • کرکره برقی عایق انرژی است و مانع هدر رفتن هوای گرم در زمستان یا هوای خنک در تابستان می شود. در نتیجه به کاهش مصرف برق ساختمان نیز کمک می کند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.
 • کرکره برقی از ورود اشعه های خطرناک نور خورشید به داخل ساختمان جلوگیری می کند.
 • کرکره برقی به شما کمک می کند که باز یا بسته بودن تمام راه های خروجی ساختمان را کنترل کنید که این امر نیز به کاهش مصرف انرژی و افزایش ایمنی ساختمان می انجامد.
 • در صورت تغییر ناگهانی شرایط جوی و بروز ناگهانی باد و باران (اتفاقی که در فصل بهار شایع است) می توانید به سرعت تمام در و پنجره ها را ببندید.
 • اگر در نیمه روز داخل مغازه خود باشید و بخواهید چرتی کوتاه بزنید می توانید کرکره برقی را راحت پایین بیاورید و با کاهش میزان نور و آلودگی صوتی چرت کوتاه اما دلچسبی بزنید.
 • به علت داشتن گیربکس محکم از باز شدن دستی و تحت فشار دستی جلوگیری می کند.
 • اگر کرکره برقی از جنس باکیفیت بوده و موتور ، تیغه و سایر وسایل جانبی آن از نوع مرغوب باشد ٬ مقاومت بالایی در برابر فرسایش داشته و نیاز به رنگ آمیزی و یا تعویض و تعمیر و سرویس دهی قطعات آن نخواهد بود .
 • به دلیل استحکام و کارایی بالا و دوام طولانی مدت این کرکره ها هزینه تمام شده برای مشتری مناسب می باشد.
 • امکان باز و بسته شدن دستی کرکره برقی در زمان قطع برق نیز وجود دارد.
 • به دلیل سهولت استفاده از کرکره برقی ، استفاده از آن برای همه سنین و اقشار امکان پذیر می باشد.
 • سیستم مرکزی درب اتوماتیک کرکره ای این امکان را فراهم می کند که کنترل تعداد زیادی درب اتوماتیک کرکره ای را تنها با یک ریموت کنترل و فشار یک دکمه داشته باشیم.
 • با انتخاب تیغه کرکره مناسب می توان درب های اتوماتیک کرکره ای را در ابعاد بسیار بزرگتر و نامتعارف ساخت.
 • سرعت اجرا و نصب کرکره برقی بسیار بالا بوده و در زمان پروژه صرفه جویی می شود.

اجزا و قطعات کرکره برقی

به طور خلاصه برخی از متعلقات کرکره برقی شامل : پایه ستاره ای شکل ، موئی داخل ریل ، آداپتور ابتدا و انتهای موتور ، لاستیک انتهای تیغه ، کاور بالای کرکره ، کیس تیغه ها ، فلاشرها ، نوار مویی ، چشمی ها ، اندکپ ، بردها ، ریموت و رسیورها و … می باشند.

انواع موتور های کرکره برقی

امروزه کرکره های برقی جایگزین کرکره های سنتی شده اند . کرکره های برقی با استفاده از برق و نیروی محرکه موتور الکتریکی براحتی می تواند امنیت و زیبایی را توام با هم در اختیار ما قرار دهند . با استفاده از کرکره برقی در فروشگاه ها ، مغازه ها ، مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی ، پارکینگ ها و . . .  علاوه بر زیبایی ، می توانیم در برابر صدا ، حرارت ، گرد و غبار و رطوبت نیز عایق مناسبی ایجاد کنیم که از لحاظ ایمنی نیز دارای امنیت بسیار بالایی می باشد .
در حال حاضر سه مدل موتور  کرکره برقی در بازار موجود می باشد . موتور ساید ، موتور توبولار و موتور سنترال .

موتور ساید

از آنجا که در سیستم کرکره با موتورهای ساید از فنر و کاسه فنر استفاده نمی شود ، خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود نداشته و کارکرد با این سیستم با سهولت و آسودگی خاطر خواهد بود . به همین علت از آن برای کرکرههای اتوماتیک ، سنگین و …. در مراکز و مکانهای صنعتی و پارکینهای مجتمع های مسکونی که تعداد تردد آنها زیاد است ، مورد استفاده قرار می گیرد.

موتور توبولار

موتورهای جدیدی هستند که به شکل لوله ای و استوانه ای می باشند که در رنج های مختلف (با توجه به قدرت موتور) موجود می باشند و معمولا برای درب های کرکره برقی پارکینگی و درب فروشگاه ها که میزان تردد آنها خیلی بالا نیست , مورد استفاده قرار می گیرند.

موتور سنترال

همچنان که از نام این تیپ موتور قابل تشخیص است در هنگام مونتاژ قطعات و اجزای کرکره برقی ، موتور در قسمت میانی و مرکزی شفت نصب می گردد و به همين علت به موتور کرکره مرکزي يا سنترال (سانترال) معروف می باشد . موتورهای سنترال به لحاظ قدرت ، کیفیت و کشش دررنج های بسیار متنوع در بازار موجود می باشند . امروزه عمده ترين کاربرد آن نصب بر کرکره هاي قديمي ( لانه زنبوري ) و اتومات نمودن آن کرکره ها مي باشد. از معایب موتورهای سانترال زمان زیاد در تنظیم دقیق و ست کردن آنها می باشد . همچنین قسمت تاج موتور اگر موتور با کیفیتی نباشد زود خورده شده و نیاز به تعویض دارد.

رنگ کرکره برقی

برای انتخاب رنگ کرکره برقی باید به نوع طراحی و نمای ساختمان دقت شود و علاوه بر آن باید با محیط و فضای بیرون ساختمان نیز هارمونی و هماهنگی داشته باشد.
رنگی که در تیغه های کرکره برقی استفاده می شود عموما رنگ الکترواستاتیک بوده و علت محبوبیت استفاده از آن عدم تغییر رنگ، استحکام و دوام بالاي اين رنگ در طول زمان ، مقاومت اين رنگ در برابر تابش اشعه خورشيد و شرایط محیطی ھمانند بارش باران و برف و یخ زدگی و افزایش مقاومت نسبت به فرسايش تيغه کرکره های برقی می باشد.
قابليت لعاب داشتن اين رنگ که اطراف تيغه کرکره را احاطه می کند از خورده شدن آن به وسيله شرايط جوي و محيطي جلوگيري مي کند.

تعمیر کرکره برقی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای مصرف کننده محترم پیش بیاد گیر کردن کرکره برقی می باشد ، که علت آن از غلتک خارج شدن کرکره می باشد که باعث می شود کرکره خوب عمل نکند و گیر کند.

و یا اینکه احتمال دارد در چرخ دنده های غلتک شیبی بوجود آمده باشد که باعث شود غلتک به سمت پایین کشیده شود.که جهت رفع این مشکل می توانید یک تکان شدید یا در واقع ضربه به کرکره وارد نمایید تا سمت دیگر آن به پایین بیاید و شیب بوجود آماده برطرف شود.اما امکان اینکه برروی هم متراکم شود بوجود می آید.

لذا توصیه ما به شما این است که خودتان وارد عمل نشده و از طرفی از افرادی که در این رشته تخصصی ندارند استفاده نکنید و با متخصصین و تکنسین های مجرد ما هماهنگ کرده و کار را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

برای مشاوره و استعلام قیمت کرکره برقی با شماره 02122611575تماس بگیرید

سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

18 Oct 2018

سوالات آزمون سوم ضمن خدمت مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

دوره ضمن خدمت مراقبت های جسمانی ، عاطفی و روانشناختی دانش آموزان ( بررسی مسائل و مشکلات مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان )

دانلود سوالات ضمن خدمت آزمون دوم مراقبت جسمانی عاطفیدانلود

با توجه به تاکید وزیر آموزش و پرورش آقای بطحایی بر این امر توسط مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات

و معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش بصورت الکترونیکی برگزار می شود.

مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

فراگیران محترم
در صورتیکه محتوای مربوط به آزمون اول را مطالعه نموده اید و آمادگی شرکت در آزمون را دارید بازخورد را تایید نموده تا دکمه "شروع آزمون" برای شما فعال شود سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان.

اطلاعیه

طرح پرسش وپاسخ دوره "آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرس" و "مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان امروز ۱۹ آبان فعال شد. سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

آزمون میاندوره اول : از 19 تا 21 آبان (مرتبه اول)
شروع آزمون: 12ظهر
از جلسات 1، 2، 3
تکرار تا 22 آذر

کانال دوره مراقبت جسمانی و عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

کانال تلگرامی

لینک عضویت در کانال

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی

سوالات واقعی دوره آزمون دوم ضمن خدمت مراقبت جسمانی و عاطفی دانش آموزان بلافاصله یک ساعت بعد از شروع آزمون  مرحله دوم ضمن خدمت مراقبت جسمانی و عاطفی دانش آموزان در سایت دبیران آنلاین قرار خواهد گرفت سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

 

دوره ضمن خدمت بررسی مسائل و مشکلات مراقبت جسمانی دانش آموزان چند ساعته است ؟

دوره ضمن خدمتمراقبت جسمانی  به صورت الکترونیکی برگزار شده و یک دوره ضمن خدمت 24 ساعته

می باشد که با کد 99506257 برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می گردد.

تاریخ ثبت نام در دوره ضمن خدمت مراقبت های جسمانی ، عاطفی و روانشناختی دانش آموزان :

تاریخ ثبت نام

ثبت نام این دوره ضمن خدمت فرهنگیان  از 15 مهر ماه تا 25 مهر ماه و در سامانه ال تی ام اس می باشد.

زمان شروع و برگزاری  :

شروع دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان از ششم آبانماه که قبلا در مهر ماه  و از طریق سامانه رایادرس می باشد سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان.

سوالات آزمون مراقبت جسمانی

و فراگیران می بایست برای گذارندن دوره د سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزانر هر بخش مطالب را مطالعه کرده و در آزمون های پودمانی شرکت نمایند

تاریخ برگزاری آزمون

http://ltms.medu.ir/

تاریخ برگزاری آزمون های دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان هنوز مشخص نیست و بزودی از طریق سامانه رایادرس اعلام می شود سوالات آزمون مراقبت جسمانی.

برای قبولی در این آزمون سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان ها باید حداقل نمره 12 از 20 را در آزمون های این دوره اخذ کنید.

نمونه سوالات دوره ضمن خدمت مراقبت های جسمانی ، عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

شرکت کنندگان محترم و فرهنگیان عزیز میتوانند در روز های برگزاری دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

با مراجعه به سایت دبیران آنلاین، سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان جدیدترین نمونه سوالات مربوط به این دوره ضمن خدمت را به همراه پاسخ مشاهده و دریافت کنند.

سوالات آزمون دوم مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات آزمون سوم مراقبت جسمانی،عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات واقعی آزمون مراقبت جسمانیسوالات آزمون مراقبت جسمانی

 

1- کتاب کمال الدین: (امتیاز : 4)
  درباره غیبت انبیای گذشته است
  بخش عمده اش درباره غیبت انبیای سابق است
  بخشی از آن درباره غیبت انبیای سابق است
  سوالات آزمون مراقبت جسمانیدرباره غیبت امام زمان (عج) است
2 -

مسئله اختفای امام از مردم به اعتقاد علمای اهل سنت: (امتیاز : 4)

  امری ممکن است
  امری بیهوده است
  سوالات آزمون مراقبت جسمانیامری پر فایده است
  گزینه الف و ج
3 -

تعداد منابع مورد استفاده در كتاب منتخب الاثر و تعداد روايات بدون تكرار آن چند تا است؟ (امتیاز : 4)

  175 منبع و 6036 حديث
  157 منبع و 922 حديث
  175  سوالات آزمون مراقبت جسمانی منبع و 922 حديث
  هر سه گزينه غلط است.
4 -

كداميك از گزينه‌هاي زير از عوامل غيبت نيست؟ (امتیاز : 4)

  حفظ جان امام
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی بي نيازي مردم از امام معصوم
  آزمايش مردم
  نبودن غیبت ستمگران بر گردن امام زمان (ع)
5 -

انتظار فرج در روایات : (امتیاز : 5)

  از بهترین اعمال و عبادات شمرده شده است
  پشتوانه قبولی همه اعمال شمرده شده است
  یکی ازاعمال به حساب آمده
  گزینه الف و ب
6 -

این حدیث امام صادق (ع) با کدام گزینه کامل می شود:خداوند برای هر چیزی ... قرار داد و برای هر ... فتح و گشایشی قرار داد و برای هر گشایشی ... و برای هر ... نشانه ای. (امتیاز : 4)

  سببی – دری- کلیدی – کلید
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی کلید- کلید – سببی – دری
  سببی- سبب- کلیدی- کلیدی
  کلیدی-کلیدی-سببی-سبب
7 -

انتظار ثمره ی: (امتیاز : 4)

  ظهور
  امید
  ایمان
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی اعتقاد
8 -

ريشه‌ها و منشأ تفسيرهاي انحرافي از مقوله انتظار ظهور: (امتیاز : 4)

  سوالات آزمون مراقبت جسمانی كوته فكري و عدم بصيرت كافي نسبت به دين
  انحرافات اخلاقي و سياسي
  سطحي نگري نسبت به روايات و اعتقاد به واگذاري اصلاح امور به خود حضرت
  هر سه مورد صحيح است.سوالات آزمون مراقبت جسمانی
9 -

هر پدیده ای در جهان: (امتیاز : 4)

  با فراهم آمدن شرایط آن به وجود می آید
  با فراهم آمدن زمینه های آن به وجود می آید
  با فراهم آمدن شرایط و زمینه های آن به وجود می آید
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی هیچکدام
10 -

در كدام كتاب از كتب حديثي اهل سنت حديث دوازده خليفه آمده است؟ (امتیاز : 4)

  سنن ابي داود
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی سنن ابن ماجه
  مسند احمد
  سنن ترمزي
11 -

فلسفه امامت در اعتقاد اسماعیلیه چیست؟ (امتیاز : 4)

  هدایت مردم
  تعلیم معرفت خداوند به بشر
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی واسطه فیض بودن
  اجرای حدود الهی
12 -

پيامدهاي منفي برداشت انحرافي از مقولة انظار فرج: (امتیاز : 4)

  ذلت پذيري، عدم توجه به امر به معروف ونهي از منكر و كوته فكري
  قانع بودن به وضع موجود، نااميدي، تسلط بيگانگان و ذلت پذيري
  گسترش ظلم، تنبلي و بي مسئوليتي، تعطيلي احكام دين
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی گزينه ب و ج صحيح است
13 -

پيامدها و آثار سوء توقيت گرائي: (امتیاز : 4)

  تعجيل و شتاب در امر فرج، قساوت قلب ها
  توهم و خيال پردازي، عوام فريبي
  يأس، بدبيني نسبت به امام(ع) ، قساوت، ضعف ايمان
  گزينه ب و ج صحيح است.
14 -

کدام گزینه در همه قیام ها ا ز ابتدایی ترین ضرورت های قیام است؟ (امتیاز : 4)

  سوالات آزمون مراقبت جسمانی طرح و برنامه
  رهبری
  یاران
  آمادگی عمومی
15 -

دو وظيفة مهم مسلمانان در عصر غيبت: (امتیاز : 4)

  اتحاد اسلامي و اخوت ديني، استكبار ستيزي جوامع اسلامي
  اصلاح فردي، عمل به دستورات اجتماعي سياسي اسلام
  اخلاق نيك، انتظار ظهور حضرت
  گزينة الف و ج صحيح است.سوالات آزمون مراقبت جسمانی
16 -

انتظارمهدی(عج) انتظاری است که: (امتیاز : 5)

  از ابتدای عالم آغاز شده است
  اززمان ولادت حضرت آغاز شده است
  ازغیبت صغری آغاز شده است
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی ازغیبت کبری آغاز شده است
17 -

دعای اللهم کن لولیک الحجة بن الحسن .... در کدام کتاب آمده است؟ (امتیاز : 5)

  مفاتیح الجنان
  صحیفه سجادیه
  نهج البلاغه
  هیچکدام
18 -

در مورد به زبان آوردن نام امام مهدی (عج) از کدام سفیر حضرت سؤال شد؟ (امتیاز : 4)

  سفیر اول
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی سفیر دوم
  سفیر سوم
  سفیر چهارم
19 -

اصول و الزامات استراتژي انتظار چيست؟ (امتیاز : 4)

  گسترش و تعميق فرهنگ مهدويّت و جلوگيري از انحرافات فكري و عملي
  بسيج و سازماندهي نيروها براي آمادگي تحقق حكومت عدل مهدوي
  شناسائي وضع موجود، ترسيم وضع مطلوب و تغيير وضع موجود به وضع مطلوب
  گزينة ب و ج صحيح است.سوالات آزمون مراقبت جسمانی
20 -

پذيرفتن ملاقات باعث ميدان يافتن مدعيان دروغين ملاقات، رواج پيدا كردن خرافات و بدبين شدن اهل انديشه به مذهب و اعتقادات مي‌شود چه بايد كرد؟ (امتیاز : 4)

  اگر منظور از ملاقات و چهارچوب مورد پذيرش آن روش گردد اين اشكالات دفع مي‌شود
  نمي‌توان عقيده اي را به صرف داشتن پي‌آمدهاي منفي انكار كرد
  سوالات آزمون مراقبت جسمانی بايد حتي الامكان از قبول ملاقاتها پرهيز كرد
  الف و ب

اقدام پژوهی - درس پژوهی - طرح کرامت - طرح جابر - گزارش تخصصی

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

17 Oct 2018

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران در صدد آماده سازی یک بسته بسیار کامل منابع آزمون و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه میباشد . که بصورت مرتبط تا پایان دوره بروز رسانی شده و همکاران عزیزی که در این دوره مشارکت دارند بتوانند آنرا دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهند .

سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

بخش اول ایمنی دانش آموزان در مدرسه

هدف از برگزاری این وره افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نا ایمنی مدارس می باشد در این دوره فراگیران با موارد نا ایمنی مدارس آشنا می شوند و تنظیم چک لیست و افزایش ایمنی مدارس را آموزش خواهیم داد

گفتگوی خانم ترکمان با آقای فلاحی مدرس دوره ایمنی و امنیت مدرسه

خانم ترکمان

در خصوص ایمنی و مدرسه چطور می توانیم این ایمنی را اجرا کنیم توضیحاتی را بفرمائید .

آقای فلاحی

در خصوص ایمنی مدارس می توان از چندین ارگان یا سازمان استفاده کرد

چند نکته در باره دوره آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

دوره آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه با کد ۹۱۷۰۰۱۷۴ به مدت ۱۰ ساعت از ۲۴ مهر ماه ۹۷ شروع شده و ویژه مدیران و معاونین  مدارس میباشد.

این دوره شامل ۴ آزمون خواهد بود که آزمون های اول – دوم و سوم  ۲ نمره  و آزمون پایانی ۴ نمره داشته , ۸ نمره  به فعالیت در دوره و ۲ نمره هم به شاخص عملکرد اختصاص دارد. شاخص عملکرد در پایان دوره توسط سامانه محابه و اعمال میشود و دنبال کردن برنامه های آموزشی برای کسب این دو نمره کافیست.

جلسات اول و دوم این دوره مربوط به مخاطرات مدرسه , جلسه سوم در مورد حریق و اطفاء حریق در مدرسه و جلسه چهارم در مورد امنیت دانش آموزان خواهد بود.

ارزیابی نا ایمنی های مدارس

شناسایی مخاطرات و تهدیدات یکی از مسائل مهمی است که مدیران محترم و مسئولین مدارس بایستی آنها را مد نظر قرار دهند زیرا ما باید در محیط مدرسه محیط امنی قرار دهیم و دانش آموزان بتوانند با آسودگی کامل به ادامه تحصیل در مدرسه بپردازند .

این بسته دانلود شامل چه مواردی میباشد؟

محتویات این بسته دانلودی در آخرین ویرایش آن به شرح زیر میباشد . ( بروز رسانی ها و موارد اضافه شده تا پایان دوره برای خریداران ایمیل خواهد شد)

این بسته هم اکنون شامل ۱۲ فایل دانلودی میباشد که شامل محتوا و منابع آموزشی  برای آزمون های اول , دوم , سوم و آزمون پایانی میباشد .

این بسته هم اکنون ۱۸۴ نمونه سوال برای آزمون های اول و دوم دارد.

همچنین در این بسته محتوا , سوالات آزمون واقعی و ویدئو ها و سناریو های آخرین دوره مشابه برگزار شده بصورت کامل گنجانده شده است .

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

دانلود سوالات و منابع آزمون های ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدارس

همینک میتوانید بسته کامل منابع و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را میتوانید از همین صفحه دانلود و مورد استفاده قرار دهید. . توجه داشته باشید که یکبار خرید تا پایان آزمون های این دوره کافی خواهد بود و همکاران ما بصورت مرتب موارد و سوالات اضافه شده به این بسته را برای خریداران ایمیل خواهند کرد . بنابر این توصیه میششود هنگام خرید فایل ایمیل صحیح و در دسترس ارائه کنید تا به موقع بتوانید موارد اضافه شده را دریافت نمایید.

 

برای دانلود منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه روی دکمه خرید کلیک کنید . بعد از مرحله پرداخت به صفحه دانلود سوالات هدایت میشوید.

پرسش مهر 19

26 Sep 2018

پرسش مهر 19 پرسش مهر 19 پرسش مهر 19 ر

مقاله پرسش مهر 97

28 Aug 2018

ارائه صد ها نمونه مقاله پرسش مهر 97 ریاست جمهوری در سایت آموزشی و پژوهشی معلمان با مناسب ترین قیمت و به صورت بهترین پاسخ به پرسش مهر رئیس جمهور

مقاله پرسش مهر 97

مقاله که در سایت ما عرضه می شود برای پاسخ به پرسش مهر ریاست جمهور محترم ایران به این گونه می باشد که تمامی این مقالات توسط کارشناسان و دبیران آموزش و پرورش تهیه و تنظیم گشته است . و همه این مقاله پرسش مهر 97 در قالب فایل ورد و قابل ویرایش می باشد که شما عزیزان نیز می توانید نظرات خود را در این مقاله بگنجانید و بهترین پاسخ ه را برای مقاله پرسش مهر 97 خود آماده نمائید .

مقاله پرسش مهر 97

تماس

پرسش مهر

آثار و مقالات ارائه شده در سایر شهرستانهای برای پرسش مهر

بویراحمد , کهگیلویه و گچساران جايگاه اولیه تا سوم 


شهرستان بویراحمد , کهگیلویه و گچساران مرتبه های اولیه تا سوم پرسش مهر مدیریت جمهور در استان را از آن خویش کردند .
کد خبر : ۶۶۳۴۱۹۰ مورخ نشر : ۱۳۹۷/۰۵/۲۵


با حضور نائب رئیس پرورشی وزیر فراگیری وپرورش انجام گرفت :

تجلیل ازبرگزیدگان پرسش مهر مدیر جمهوردر کهگیلویه وبویراحمد


در آئینی با حضور نائب رئیس پرورشی وزیر فراگیری وپرورش از برترین پرسش مهر مدیر جمهور در کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد .
کد خبر : ۶۶۳۳۶۰۴ مورخ تکثیر : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

کمپانی ۱۲۰ هزار علم آموز و فرهنگی در طرح پرسش مهر سر گروهی جمهوری


دانافر مدیرکل فراگیری و رویش استان یزد از کمپانی ۱۲۰ هزار علم آموز و فرهنگی در طرح پرسش مهر سر گروهی جمهوری خبرداد .
کد خبر : ۶۵۵۱۱۸۷ مورخ تکثیر : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

آتی کشور ایران , نیازمند اندیشه‌های علم آموز


نائب رئیس سیاسی امنیتی استانداریزد اذعان کرد : آینده‌ی جمهوری اسلامی ایران نیازمند اندیشه‌های تازه علم آموزان است .
کد خبر : ۶۵۵۰۶۹۳ مورخ تکثیر : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

تجلیل از منتخبان کنگره سر گروهی جمهوری در اردبیل


رئیس کل فراگیری و رشد استان اردبیل بیان کرد : همایش تجلیل از منتخبان پرسش مهر سر کردگی جمهوری با تجلیل از علم آموزان و مربیان برتر استان اردبیل برگزار شد .
کد خبر : ۶۵۲۴۹۴۶ مورخ تکثیر : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

از برترین مقالات ارائه شده  در دنا تجلیل شد


با حضور نائب رئیس سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد در آئینی از برترین استانی و شهرستانی پرسش مهر مدیر جمهور ویژه سوادآموزان شهرستان دنا تقدیر شد .
کد خبر : ۶۴۲۶۲۶۱ مورخ نشر : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

تعیین سوادآموزان برگزیده شهرستان کهگیلویه وبویراحمد


مدیر سازمان سنجش , ارزشیابی ونظارت نائب رئیس سوادآموزی فراگیری وپرورش کهگیلویه وبویراحمد اذعان کرد : سوادآموزان برگزیده استانی پرسش مهر سر گروهی جمهور در استان تعیین شدند .
کد خبر : ۶۴۰۸۱۳۵ مورخ نشر : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

ارسال هزار اثر به نوزدهمین کنگره ملی


نائب رئیس پرورشی فراگیری و رویش استان اعلام‌کرد : بیش تر از هزار اثر به دبیر منزل هیجدهمین کنگره ملی

ترانزیت

19 Feb 2018

ق54

طرح جابر

21 Jan 2018

طرح جابر

این طرح برای دانش آموزن این امکان را فراهم میسازد که آنچه را تئوریک آموخته اند به تبعیت از دانشمند بزرگ و الگوی کشورمان جناب جابر ابن حیان در قالب آزمایشات تجربی تست کرده و ماهیت آنچه را که تا به امروز آموخته بودند را بتوانند در تجربه ای شیرین , کودکانه و علمی کشف نمایند.

بهترین نمونه های آماده

بهترین نمونه های طرح جابر آماده را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

دانلود نمونه های آماده

طرح جابربن حیان

دقیقا به خاطر همین ماهیت شیرین تجربه کردن است که دانش آموزان مقاطع ابتدایی با تمام وجودشان در جلاسات طرح جابر حاضر میشوند و با چنان علاقه ای در سر کلاس درس مینشینند که گویی در یک شهر بازی در حال بازی و تفریح هستند .

سیستم های آموزشی مدرن و پیشرو در دنیا مانند کشور فنلاند قطعا از طرح های اینچنینی و شاید طرح های خیلی بهتری هم استفاده میکنند .

ما به نوبه خود از دست اندرکاران وزارت خانه آموزش و پرورش مازندران و کشور بابت عملیاتی کردن این طرح تقدیر و تشکر میکنیم و از طرفی خواهان بسط و گسترش طرح های مشابه و صد البته ایجاد بستر های لازم برای به حداکثر رسیدن قابلیتهای بالقوه طرح جابر ابن حیان هستیم.

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

 

طرح جابربن حیان چیست؟

قطعا و به گواهی و شهادت دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و معلمانی که در بتن اجرای هزاران هزار طرح آموزشی در تاریخ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش کشور قرار داشته اند میتوان طرح جابر که برگرفته از نام دانشمند فقید ایرانیجابر ابن حیان میباشد را یکی از الگو های موفق و کارامد سیستم تدریس در کشور نامید.

آری طرح جابر ابن حیان طرح بسیار موفقی است که مورد استقبال معلمان و فرهنگیان عزیز قرار گرفته است چرا که فرایند تدریس و تفهیم مطالب را در کلاس های درس برای دانش آموزان بسیار راحت تر و قابل فهم تر میکند و معلم با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر میتواند آنچه را که میخواهد آموزش دهد با بهره وری و ضریب یادگیری به مراتب بالاتری نسبت به گذشته, پس جا دارد آموزش و پرورش کشور در بسط و توسعه طرح های آموزشی موفقی مانند طرح جابر و طرح کرامت کوشا بوده و زمینه های تحقق اهداف بالقوه این طرح را هرچه بیشتر فراهم نماید.

طرح جابربن حیان در چه زمینه هایی میباشد؟

زمینه های پیاده سازی طرح جابربن حیان در مقاطع تحصیلی مختلف تفاوت های دارد و نمیتوان برای همه مقاطع یک توضیح کلی ارائه داد.

طرح جابر این حیان

 • گردآوری مطالب به همراه طبقه بندی و دسته بندی در اجرای طرح جابر پایه اول و طرح جابر پایه دوم بسیار کاربرد دارد.
 • استفاده از تابلوی نمایش برای اجرای طرح جابر مقطع ابتدایی ضروری میباشد.
 • استفاده از انواع ماکت ها و مدل ها که عمدتا در پیاده سازی طرح جابر پایه دوم ابتدایی و طرح جابر پایه سوم ابتدایی استفاده میشود.
 • استف5اده از پژوهش و تحقیق که اغلب اشتیاق به آن را مجریان طرح جابربن حیان پایه چهارم ابتدایی را دارد.
 • انجام آزمایشات با قابلیت اجرا در طرح که اغلب مورد علاقه مجریان در طرح جابر پایه پنجم ابتدایی و طرح جابر پایه ششم ابتدایی می باشد.

 

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

شاید بتوان با جرات این مساله را بیان داشت که طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی کارآمدترین نوع طرح های آموزشیمیباشد که در تاریخ کشور عزیزمان ایران در مدارس و ساختار آموزش و پرورش پیاده سازی شده است . البته بیان این مساله صرفا نکته نظری بود از نویسندگان و مولفان فایل های آموزشی مرکز تهیه و توزیع طرح های آموزش و پرورش اما اگر بخواهیم درباره طرح جابر کلاس اول ابتدایی توضیحاتی ارائه دهیم باید نسبت به فلسفه ایجاد این ساختار در فرایند آموزشی کشور با دید مثبت نگاه کرد چرا که با این طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی و البته طرح های مشابه دیگر مانند طرح کرامت , طرح تعالی و.. فرایند تدریس و آموزش و پرورش بهبود بسیاری در شاخص های خود داشته است.

طرح جابر اول ابتدایی

پایه اول ابتدایی هم در میان کلیه پایه های اول تا ششم ابتدایی استقبال از طرح های جابر ابن حیان قابل توجه تر بوده است و گویا دانش آموزان مقطع اول ابتدایی که صد البته با دانش آموزان نسل های پیشین تفاوت های بسیار مشخصی دارند و میتوان آنها را کلاس اولی های تکنولوژیک و تب لت به دست نامید ارتباط بسیار راحتری با طرح های آموزشی اینچنینی برقرار میکنند و طرح جابر اول ابتدایی را میتوان نمونه ای بسیار بسیار موفق از هزاران طرحی دانست که در طی سالهای گذشته در آموزش و پرورش استان ها بکار گرفته شده اند و گاها موفق یا گاها ناموفق بوده اند .

طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما

کامل ترین طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد و کامل ترین طرح جابر اول دبستان می باشد

این پروژه طرح جابر ابن حیان مقطع اول ابتدایی به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. و لازم به ذکر است که تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

دانلود نمونه های آماده

قسمتی ازین مجموعه

پایه تحصیلی: اول ابتدایی                                                                                     طرح جابر

دانلود هزاران نمونه طرح جابربن حیان مقطع اول ابتدایی

طرح جابر اول ابتدایی به موضوع رشد قورباغه

این نمونه فایل را قطعا میتوان بهترین نمونه در اینترنت دانست . شاید اگر هزاران مورد را از اینترنت دانلود کنید در میان همه آنها این بهترین نمونه طرح جابر اول ابتدایی باشد . که به موضوع فرایند رشد قورباغه میپردازد به همراه دفتر کارنما - توجه داشته باشید که این فایل با بافرمت ورد و قابلیت ویرایش متن و تصاویر خدمت شما تقدیم میشود و با هدف کمک به  همکاران فرهنگی تهیه و تدوین شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و محتویات این فایل و دانلود این نمونه به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما یک نمونه از طرح جابر اول ابتدایی

نمونه طرح جابر

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

سایر فایل های مقطع اول ابتدایی

طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

بهترین طرح جابر در مدارس مقطع دوم ابتدایی

همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر ابتدایی مقطع دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

چندین پوستر طرح جابر ابن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

بهترین نمونه طرح جابر

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

وطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشد

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

سایر نمونه فایل های مقطع دوم

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

برای دیدن موضوعات بیشتر و لیست بیش از 20 طرح جابر دوم ابتدایی در موضوعات مختلف و پرطرفدار به صفحه مقطع دوم ابتدایی رجوع کنید.

 

 بهترین طرح جابر ابن حیان مقطع سوم ابتدایی

طرح هایی با موضوعات متنوع خاکی , آبی , میوه ها , منظومه شمسی , آهنربا , مواد و... برای پایه ابتدایی سوم  آماده سازی شده اند و همکاران گرامی و دانش آموزان از سراسر کشور با صرف کمترین زمان ممکن در حد یک دقیقه میتوانند این فایل ها را دریافت کرده و برای پیشبرد اهداف خودشان از آنها استفاده کنند . همچنین با توجه به دسته بندی های زیر میتوانید سایر فایل ها را هم ملاحظه کنید.

طرح جابر کلاس پنجم

حدود 80 موضوع را دستمایه تدوین بهترین نمونه طرح جابر کلاس ششم کرده ایم تا دانش آموزان و معلمان عزیز بتوانند از همه نقاط ایران این نمونه فایل های طرح جابر کلاس ششم را دانلود کنند .

شما عیزان در کمتر از یک دقیقه بعد از انتخاب فایل مورد نظرتان خواهید توانست آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

طرح جابر : بهترین نمونه های طرح جابربن حیان کلاس اول,دوم,سوم,چهارم,پنجم و ششم ابتدایی

دانلود نمونه های آماده

← Earlier posts