سوالات آیین نامه و نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب 97

نمونه سوالات آیین نامه اصلی و نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و همین طور نمونه سوالات فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی
سوالات آیین نامه اصلی
سوالات فنی آیین نامه
سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه اصلی یکی از مهم ترین آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی است .
این آزمون پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می شود . برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی کسب حداقل نمره ۲۶ ضروری است .
مهم ترین راهکار برای قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب است .
سایت سوالات آیین نامه دات کام مهم ترین سوالات آیین نامه اصلی که طی سال های اخیر از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته شده است را در یک مجموعه کامل گردآوری کرده است .
به راحتی می توانید این مجموعه کامل از نمونه سوالات آیین نامه اصلی را هم اکنون از سایت سوالات آیین نامه دات کام دانلود نمایید .
سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات فنی آیین نامه

سوالات فنی آیین نامه بخشی از سوالات آيین نامه اصلی آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی است .

در آزمون آیین نامه اصلی تعدادی از سوالات فنی نیز در آزمون می آید . در حالی که معمولا در آزمون آیین نامه مقدماتی خبری از سوالات فنی نیست .

برخی از کاربران فقط در بخش فنی مشکل دارند و انصافا بخش فنی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی از سایر بخش ها سخت تر است و سوالات آیین نامه سخت ترین از این بخش می تواند در آزمون آیین نامه اصلی بیاید .

بنابراین ما مجموعه ای از مهم ترین نمونه سوالات فنی آیین نامه را برای شما متقاضیان گواهی نامه رانندگی فراهم کرده ایم .

سوالات فنی آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

آزمون آیین نامه مقدماتی اولین آزمون است که هر متقاضی گواهینامه رانندگی میبایست با موفقیت آن را سپری کند .

پس از گذراندن کلاس آیین نامه راهنمایی و رانندگی و همین طور کلاس فنی آیین نامه هنرآموزان می بایست در آزمون آیین نامه مقدماتی شرکت کنند .

آزمون مقدماتی آيین نامه که معمولا در آموزشگاه رانندگی برگزار می شود از نظر تعداد سوالات و زمان و همین طور نمره قبولی همانند آزمون آیین نامه اصلی می باشد .

مجموعه ای کامل از نمونه سوالات آیین نامه آزمون مقدماتی راهنمایی و رانندگی هم اکنون برای شما متقاضیان گواهینامه رانندگی آماده شده است .

امیدواریم بتوانید با خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی در آزمون مرحله اول به راحتی قبول شوید .

سوالات آیین نامه مقدماتی

آیا خواندن نمونه سوالات آیین نامه تاثیری هم دارد ؟

این سوال ، سوالی است که خیلی از کاربران از ما می پرسند .

جواب : ۱۰۰٪ درصد بله

حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی با جواب تاثیر به سزایی در قبولی شما در آزمون آیین نامه اصلی و آزمون آیین نامه مقدماتی خواهد داشت .


ویژگی های نمونه سوالات آیین نامه و آزمون راهنمایی و رانندگی

آزمون های تئوری آیین نامه راهنمایی و رانندگی در کل دو نوع امتحان می باشند :

۱- آزمون آیین نامه مقدماتی

این آزمون توسط مدرس و یا مربی آموزشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته می شود . برای قبولی در این آزمون حتما مهم ترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی مقدماتی با پاسخ را ببینید و بخوانید .

۲- آزمون آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه اصلی امتحانی است که توسط افسر راهنمایی و رانندگی در مرحله دوم از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته می شود این امتحان آيین نامه دارای سوالات فنی نیز می باشد که یکی از تفاوت های اصلی آن با سوالات آیین نامه مقدماتی در همین سوالات فنی می باشد .


اما دلیل اینکه حل نمونه سوالات آیین نامه تاثیر به سزایی در قبولی دارد چیست ؟

طبق تجربه چندین ساله به این نکته مهم پی بردیم که سوالات امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی ، یک سری سوالات ثابت می باشند که در هر دوره تکرار می شوند . در نتیجه شما با حل نمونه سوالات آیین نامه می توانید با تمام سوالات آزمون آیین نامه آشنا شوید . حالا هرچه بیشتر با نمونه سوالات آیین نامه آشنا شوید سوالات آزمون آیین نامه برای شما آشنا تر و پاسخ دهی به آنها برای شما راحت تر خواهد بود .

بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما نمونه سوالات آیین نامه با جواب را حل کنید . مخصوصا نمونه سوالات آیین نامه آزمون های آیین نامه سال های گذشته .


تجربه قبولی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی آخرین امتحانی است که داوطلبان گواهینامه رانندگی برای گرفتن گواهینامه می دهند .

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی بسیار شیرین است زمانی را تصور کنید که می بینید با نمره ۳۰ و بدون غلط در آزمون آیین نامه اصلی قبول شده اید . آنجاست که نفسی راحت می کشید و خدا را هزار بار شکر می کنید که یکبار برای همیشه گواهینامه رانندگی خود را گرفته اید .

و اما نقطه مقابل آن متقاضیانی است که در آزمون آیین نامه اصلی مردود می شوند .

یکی از ناراحت کننده ترین اتفاقاتی که میتواند بیفتد اینست که در آزمون آیین نامه اصلی مردود شوید و دوباره در هفته بعد و با پرداخت هزینه ای در این امتحان آيین نامه شرکت کنید .

این اتفاق نه تنها باعث می شود زمان اخذ گواهینامه رانندگی شما به تعویق بیفتد بلکه هزینه اضافی و از آن مهم تر باعث کاهش اعتماد به نفس در میان بقیه بچه های کلاس آیین نامه می شود .

بنابراین ما باید آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی را کاملا جدی بگیریم و تمام تلاش خود را بکنیم تا بار اول در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی قبول شویم .

اما چگونه در آزمون آیین نامه اصلی قبول شویم ؟

بهترین جواب دانلود سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf است .

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب تاثیر بسیار خوبی در قبولی شما دارد .

نظر ما اینست که شما مفاهیم تابلوها را از روی کتاب بخوانید و در کنار آن با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب pdf خودتان را کاملا برای قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی آماده کنید .

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی

مفهوم چند تابلو مهم راهنمایی و رانندگی

 

نمونه سوالات آیین نامه

ایستادن ممنوع

 

نمونه سوالات آیین نامه

 

توقف ممنوع

با دانلود نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب به راحتی و با بار اول در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی قبول شوید .

16 Nov 2018